parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Yuga Labs, NFT Fiyatları OpenSea’de Yükselmeye Başladı

Yuga Labs, NFT Fiyatları OpenSea’de Yükselmeye Başladı

admin admin -
29 0

NFT dalının öncülerinden olan Yuga Labs, marifet tabanlı oyunu Dookey Dash’in bir sonraki evresi için NFT basımını başlattı.

Yuga Labs‘in Dookey Dash atağının akabinde OpenSea üzerindeki NFT’lerinin taban fiyatları yükseldi. NFT fiyatlarının yükselmesinin akabinde topluluk üyeleri bu durumu Olumlu karşıladılar.

Yuga Labs’in NFT Fiyatları Bir Müddet Ortadan Sonra OpenSea’de Yükselmeye Başladı

Yuga Labs’in yeni projesi olan HV-MTL (ağır metal) olarak isimlendirilen 30.000 ünitelik koleksiyonu, robotları andıran “mekaniklerden” oluşuyor.

Token’lar, koleksiyonun piyasaya sürülmesinden bu yana saatler içinde ikincil piyasalarda çoktan yükseldi. NFT pazar yeri OpenSea’den alınan bilgilere nazaran, koleksiyonun taban fiyatı yaklaşık 2.4 ETH bu da yaklaşık olarak 4.000 dolara denk geliyor. Bunun yanı Dizi serinin OpenSea dataları ise şu biçimde, 4.850 ETH’nin üzerinde süreç hacmi ki bu da 8 milyon dolar ediyor.

HV-MTL koleksiyonundaki her NFT, bir “güç kaynağından” yahut kullanıcıların Dookey Dash’teki puanlarıyla belirlenen bir enderlik özelliğinden türetiliyor. Token’lar şu anda Evo 1’de ve kullanıcıların istikbal küçük oyunlardaki başarısına bağlı olarak gelecekteki formlara dönüşecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir