Metacade Work2Earn Programlarını Geliştirirken, New York Eyaleti Kripto Ödemeyi Kabul Etmeye Hazırlanıyor (Sponsorlu)

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 16, 2023 Yorum Yok

New York Eyaleti’nin ödeme aracı olarak dijital varlıkları kabul etmeye başlamasıyla birlikte, nihayet vakitlerde daha Çok yükseliş gösteren kripto Nakit haberleri gündeme gelmeye başladı. Bu haber, değişen kripto Nakit düzenlemelerinden daha da Çok faydalanabilecek bir proje olan Metacade (MCADE)’in presale etabıyla tıpkı vakte denk geliyor.

New York Eyaleti yeni Yasa tasarısını duyurdu: Bu Olumlu kripto haberleri Metacade için ne manaya geliyor?

New York Eyaleti, kabul edilen yeni bir Yasa tasarısı nedeniyle nihayet vakitlerde kripto Nakit haberlerinde sıkça yer aldı. New York Eyaleti’nin yeni Yasa tasarısı, bölge sakinlerinin kurumlara kripto Nakit ünitesi cinsinden ödeme yapmasına müsaade verecek. Bu uygulama, Nakit cezalarını, vergileri ve New York Eyaletine yapılan öbür ödemeleri de kapsamaktadır.

Kripto Nakit üniteleriyle ilgili bu sevindirici haber, ABD’li düzenleyicilerin kripto Nakit ünitelerine karşı daha Olumlu görüşlere sahip olmaya başladıklarının ve kripto paraları kabul edilen bir ödeme biçimi olarak tanımaya başlayabileceklerinin kuvvetli bir göstergesidir.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash, New York Eyaleti’ne ödeme yapmak için geçerli kripto Nakit üniteleri olarak belirlendi ve bu Web3’ün Geri kalanı için de düzgün haber manasına geliyor.

Web3, blockchain teknolojisinin bölümler genelinde pek Fazla kullanım alanı olması nedeniyle teknolojik ilerlemenin önde gelen alanlarından biridir. Blok zinciri dayanaklı merkezî olmayan uygulamaların (dApps) ne kadar pratik olabileceğinin en güzel örneği, kullanıcıları için bir sıra hizmet sunan yesyeni bir GameFi platformu olan Metacade’dir.

Metacade’in Kıymetli bir özelliği, teknoloji çalışanları için yeni işler yaratan ve bunların reklâmını yapan Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) programıdır. Bu program, özünde topluluk odaklı bir oyun salonu ve kapsamlı bir blok zinciri oyun projesi olan platformun geniş potansiyelini göstermektedir.

Metacade’in sunduğu bu kapsamlı kullanım alanı, MCADE token’ın presale sırasında 16 içinde $10.2m yatırım toplamasını sağladı ve birçok uzman şu anda erken davranan yatırımcılar için Aka getiriler öngörüyor.

MCADE 2025 yılında 5 dolara ulaşabilir mi?

Metacade’in presale muvaffakiyetinin boyutunu ortaya koyan nihayet kripto Nakit haberlerinin ışığında proje patlamaya Amade görünüyor. Uzmanlar, yeni token borsalarda piyasaya sürüleceği ve platform kademeli olarak kullanıcılarına sunulacağı için 2023’ün sonundan Evvel Metacade için 1 dolarlık bir fiyat düzeyi öngörüyor.

Bu noktadan sonra Metacade için Hudut yok üzere görünüyor. MCADE tokenı, geniş kripto piyasaları uzun süren kripto kışından kurtuldukça, presale’in tamamlanmasının akabinde gerçek fiyatını bulmaya başlayacaktır.

Metacade, Aka fiyat hareketleri için güzel konumlanmış durumda. 2024 ve sonrasında, 2025 boğa piyasası sırasında token 5 dolarlık bir fiyat maksadına sahip olduğundan Metacade 100 katın üzerinde artış kaydedebilir. Bu, presale’in sonundan itibaren 250 katlık bir fiyat artışı manasına gelir ve Metacade’i blockchain oyun alanındaki en güzel yeni projelerden biri haline getirir.

Metacade nedir?

New York Eyaleti kripto paralara ve MCADE üzere dijital varlıklara sıcak bakarken, blockchain oyun hareketi de oyun sanayisinin kendisinde bir ihtilal yaratacak üzere görünüyor. Metacade, blockchain üzerindeki en geniş oyun koleksiyonunu sunması ve kapsamlı bir GameFi tecrübesi yaşatması nedeniyle bu alanda öncü bir proje haline gelebilir.

platformundaki her oyun entegre çıkar mekaniğine sahiptir. Bunun yanı Dizi platform, bütün Web3 kullanıcıları için merkezî bir platform olmayı, en nihayet trendleri sergilemeyi ve kullanıcıları orijinal yollarla birbirine bağlamayı hedefliyor. Platformun en Değerli özelliklerinden biri, yalnızca bir metaverse oyun salonu olmanın ötesinde sunduğu geniş kar potansiyelidir, zira kimi Temel özellikler Web3 dünyasında daha geniş bir kullanıcı yelpazesine hizmet etmek üzere Özel olarak tasarlanmıştır.

MCADE nasıl çalışıyor?

MCADE tokenı, Metacade platformuna Sıkıntı veriyor. Solo oyuncular, dünyanın en bağımlılık yaratan çevrimiçi oyunlarından kimilerinde Ebedi düzeylerde ilerleyebilir ve ilerledikçe MCADE kazanabilirler. Rekabetçi oyuncular, Aka kripto Nakit mükafatları kazanmak için rekabette öne geçmeye çalışırken fiyatlı giriş turnuvalarına da katılabilirler.

Metacade’in topluluk merkezi, Çeşitli biçimlerde katkıda bulunarak MCADE mükafatları kazanabilecek olan blockchain topluluğu ortasında Aka bir heyecan kaynağı olmuştur. , içerik oluşturucuları ödüllendirdiği ve MCADE token aracılığıyla bilgi paylaşımına teşvik ettiği için kullanıcılar çıkar sağlamak için oyun incelemeleri yayınlayabilir, alfa paylaşabilir ve diğer kullanıcıların gönderileriyle etkileşime girebilir.

Metacade’in Work2Earn özelliği, blok zinciri teknolojisinde ilerleme sağlamak için çığır açan bir usuldür. Metacade topluluğunu Web3‘te yarı zamanlıdan tam vakitli konumlara kadar değişen maaşlı rollerle buluşturacak. Bu, blok zinciri projeleri için işgücünü arttıracak ve yeni bir mesleğe başlamak isteyen kripto meraklıları için erişilebilir bir giriş noktası sağlayacaktır.

Son kripto Nakit haberlerinin akabinde MCADE satın almaya değer mi?

MCADE token presale’i, ümit verici uzun vadeli potansiyeli nedeniyle nihayet vakitlerde bir trend haline geldi. New York Eyaleti’nden daha Çok müspet kripto Nakit haberleri geldikçe ve MCADE presale’i Kıymetli yatırımlar çekmeye devam ettikçe, yeni tokenin geleceği mutlaka parlak görünüyor.

Metacade yılın en düzgün yatırım fırsatlarından biri olabilir. nihayet kripto Nakit haberleri piyasa algısında bir düzgünleşme olduğunu gösterdi ve Metacade’in kripto presale’i bu durumdan faydalanmak için harika bir yer olabilir. MCADE, Özellikle New York Eyaleti’nin dijital varlıklar konusundaki tavrını değiştirdiğine dair kripto Nakit haberlerinin akabinde, var $0.017’lık fiyatıyla rastgele bir yatırım portföyüne kusursuz bir katkı sağlayabilir.

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir