parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. BlackRock CEO’su, Dijital Varlıkların Faydalarına Değindi

BlackRock CEO’su, Dijital Varlıkların Faydalarına Değindi

admin admin -
28 0

BlackRock CEO’su Larry Fink, gelişmiş piyasaların dijital ödemelerde Geri kaldığını söyledi.

Larry Fink, yatırımcılara gönderdiği dijital mektupta dijital varlıkların yararlarına dikkat çekti ve ABD üzere gelişmekte olan ülkelerin inovasyon konusunda geride kaldığını söyledi. Fink, gönderiyi 15 Mart’ta yayınladı ve dijital varlıklar da iç olmak üzere geçen Yıl firmanın ilgilendiği Çeşitli mevzuları ele aldı. Fink, FTX felaketine Karşın bu kripto varlıklara yönelik artan ve devam eden ilginin altını çizdi.

Fink: ABD, İnovasyon Konusunda Geri Kaldı

Larry Fink Hindistan, Brezilya ve Afrika üzere birçok gelişmekte olan pazarda finansal iştiraki ilerletmeye Yardımcı olan dijital ödeme çözümlerindeki gelişmelere dikkat çekti.

CEO, buna karşılık ABD de iç olmak üzere pek Fazla pazarın inovasyon konusunda Geri kaldığını ve ödeme maliyetlerinin Fazla yüksek olduğunu belirtti.

Dijital varlık yeniliklerinin altında yatan teknolojinin kimi heyecan verici uygulamalara sahip olabileceğini belirten Fink, Özellikle varlık sınıflarının tokenlaştırılmasına değindi. kapital piyasalarında verimlilik sağlama, değer zincirlerini kısaltma ve yatırımcılar için maliyet ve erişimi düzgünleştirme potansiyellerini övdü.

Açıklamasının sonunda kripto alanındaki riskleri ve düzenleme muhtaçlığını göz arkası etmeyen Fink, Yeniden de şirketin ileriye dönük olarak dijital varlıkları daha Çok araştıracağına işaret etti.

BlackRock şirketi, Eylül 2022’de blockchain ile ilgili 35 şirkete yatırım yapan yeni bir ETF yayınlamıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir