parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Ethereum Shangai’nin Artık Resmi Bir Tarih Hedefi Var

Ethereum Shangai’nin Artık Resmi Bir Tarih Hedefi Var

admin admin -
29 0

Ethereum’un Shangai yükseltmesi için geliştiriciler resmi bir tarih maksadında hemfikir oldular.

Blockchain dalının öncülerinden Ethereum‘un Shangai yükseltmesi için resmi bir tarih amacı verildi. Ethereum geliştiricileri 12 Nisan tarihini Shangai yükseltmesi için amaç tarih belirlediler.

Etheruem Shangai Yükseltmesi İçin Amaç Tarih 12 Nisan

Ethereum geliştiricileri, stake edilmiş ETH çekilmesini sağlayacak uzun vakittir beklenen yükseltme Shangai için 12 Nisan’da hemfikir oldular. Tarih, GitHub’daki geliştiriciler tarafından onaylandıktan sonra katılık kazanmış olacak.

Ethereum geliştiricileri, All Core Developers Execution Layer #157 daveti sırasında uzun vakittir beklenen Shangai hard fork’u için 12 Nisan olarak bir gaye tarih belirlediler.

Doğru ismiyle “Shapella” olarak isimlendirilen Shangai yükseltmesi, Ethereum‘un bir Üleş ispatı (PoS) ağına tam geçişinin tamamlanması olacak. File yükseltmesi sonunda stake edilmiş ETH çekilmesi Muhtemel kılınacak.

Tarih, geliştiriciler tarafından ve GitHub aracılığıyla onaylandıktan sonra, 12 Nisan’da yahut ona yakın bir tarihte gerçekleşecek olan epoch 620,9536, Şangay yükseltmesi için Kesin olarak belirlenecek. Ki bu da, Şangay’ın geliştiricilerin Mart 2023 için birinci amacından biraz gecikeceği manasına geliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir