Yıla Damga Vuracak Metaverse Projesi: Metacade (Sponsorlu)

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 24, 2023 Yorum Yok

Metacade (MCADE), ön satış kademesinde beklentilerin hayli üzerinde bir performans göstererek yıla damga vurabileceğini gösterdi.

Daha Çok şirket ve Şahıs yeni dijital ve sanal dünyaların muazzam potansiyelini ayrım etmeye başladı. Bu durum, metaverse için bu Yıl da Önemli bir büyüme gösterme potansiyeli barındırıyor. 2022 yılında yaşanan ayı piyasasında birçok Değerli kripto Nakit ünitesi Kıymetli ölçüde değer kaybetti. Fakat, trendi Aksine çevirme potansiyeli olan yeni projeler de ortaya çıkıyor.

Metacade, Yılın En Güzel Metaverse Projesi Olma Potansiyeli Taşıyor

Metacade, sanal görüntü oyun salonu aracılığıyla önümüzdeki Yıl başkan metaverse oyun platformu olma istikametindeki heyecan verici planları üzerinden oyuncuların ilgisini çeken yeni bir proje oldu.

Metacade projesinin Lokal coin’i MCADE, ön satışta beklentilerin üzerinde bir performans gösterdi. Bu durum, uzmanların MCADE‘in 2023’ün en güzel metaverse coin’i olabileceğini ve erken yatırımcılar için kar sağlayabileceğini düşünmesini sağladı.

MCADE: 2023’e Damga Vuracak

Metacade, metaverse oyun hayranlarının ve yatırımcılarının dikkatini çoktan çekmeyi başardı. Beta presale kademesi, piyasaya sürüldükten sonraki üç hafta içinde tükendi ve 1.6 milyon dolardan Çok yatırım alarak bu blokzinciri tabanlı “kazanmak için oyna” (Play to Earn:P2E) platformu hakkında oluşan heyecanı haklı çıkardı.

Beta presale evresinde, MCADE token’larının her biri 0,008 dolarlık fiyattan satışa sunuldu. Bu fiyat, her bir presale evresinde yükselerek dokuzuncu ve nihayet etap tamamlandığında 0,02 dolarlık en son fiyatına ulaşacak halde ayarlandı. Sonuç olarak, MCADE’in merkezi olmayan borsalar (DEX) üzerinde piyasaya sürülmeden ve herkes Metacade furyasına katılmadan Evvel birinci yatırımcıların Kıymetli yararlar sağlama potansiyeli barındırıyor.

Metacade, kullanıcılara P2E özelliğinden Fazla daha fazlasını sunmayı vadediyor. bütün detaylara platformun İlgi alımlı whitepaper’ında yer verildi. Pazar başkanı P2E oyun çeşitliliğinin yanı Dizi Metacade, platformun 2024’ün dördüncü çeyreğine kadar tam teşekküllü, topluluk tarafından yönetilen merkeziyetsiz otonom bir tertip (DAO) haline gelmesinin bir modülü olan çığır açıcı Metagrants programı ile önümüzdeki yıllarda GameFi inovasyonunun öncüsü olmayı hedefliyor.

Bu kapsamlı planlar, analistlerin MCADE’in yatırımcılara epey Çok yarar sağlayabilecek bir sonraki metaverse coin olmaya Namzet olduğu tarafında kuvvetli iddialarda bulunmasına yol açmıştır.

MCADE 2023’te Hangi Düzeylere Çıkabilir?

MCADE coin’lerinin her presale kademesinde kıymetinin artacağı garanti edilmiştir. Her bir MCADE coin, DEX’lerde listelenmeye başladığında 0,02 dolar pahasında olacaktır. Bu basamakta, kripto piyasalarında halka Aleni olarak satın alınabilecek en değerli coin’lerden biri olacak ve üstün bir performans sunacaktır.

Toplam iki milyar sabit MCADE token satın alınabilir. Münasebetiyle yatırımcılardan gelen Önemli bir talep Laf bahsidir. Bu talebin, presale sırasında kazanılan ivme ile birleştiğinde MCADE coinlerinin kıymetini Kıymetli ölçüde yükseltmesi beklenmektedir. Bu, presale sırasında token satın almış olanlar için eksiksiz bir haber olabilir.

Uzun ömürlülük ve uzun vadeli istikrar sunan Varlıklı ve Fazla istikametli bir topluluk platformu, yatırımcıların var ayı piyasası şartlarında tam olarak aradıkları şeydir. Bu talep, MCADE fiyatını 2023 yılında 1 doların üzerine çıkarabilir ve presale, erken yatırımcılar için epey Çok artış potansiyeli sağlayabilir.

Metacade Nedir?

Metacade, metaverse’deki en Aka sanal oyun salonunu oluşturmak için en nihayet Web3 tekniklerini kullanan Ethereum blokzinciri tabanlı bir platformdur. Kullanıcıların toplulukla toplumsal etkileşimler yoluyla edilgen gelir elde etmelerine yönelik öbür birçok fırsatla Bir arada en geniş P2E başlık yelpazesine sahip olan Metacade, bütün oyun tutkunlarının Vakit geçirebileceği ve kendileriyle birebir fikirde olan bireylerle irtibat kurabileceği Biricik durak noktasıdır.

Kullanıcıları için sunduğu bu Çeşitli yarar fırsatları Metacade’i diğer GameFi platformlarından ayırmaktadır. Fakat Metacade’den faydalanacak olanlar yalnızca oyuncular değil. 2023’ün üçüncü çeyreğinde yenilikçi Metagrants programı başlatılacak.

Gerçek manada bir DAO olmaya geçiş 2023’ün ikinci çeyreğinde başlayacak ve 2024’ün dördüncü çeyreğinde sona erecektir. Bu noktada, platformun Fazla imzalı cüzdanının tam denetimi, bütün kilit roller ve bütün oy hakları topluluk üyelerine devredilecektir.

Metacade Nasıl Çalışıyor?

Metacade, platformun kendi kendini idame ettirmesini sağlayan birkaç farklı gelir kaynağına sahiptir. Bunlar ortasında reklamlar, oynamak için öde (Pay-to-play) oyunları, harici şirketlerin oyunlarını Metacade’de yayınlamalarını sağlamak için launchpad programının kullanılması ve 2024 yılının birinci çeyreğinde açılacak olan platformun Amel ilan panosunda Web3 şirketlerinin Amel ilanlarının yayınlanması yer alıyor.

Tüm bu gelirler, Ödül formunda üyelerin cüzdanlarına akıyor ve Metagrantlar için finansman sağlıyor.

Metacade kullanıcılarının Ödül ve edilgen gelir kazanmaları için öteki fırsatlar ise Compete2Earn (Kazanmak için Yarış), Create2Earn (Kazanmak için Oluştur) ve Work2Earn (Kazanmak için Çalış) teşebbüsleri aracılığıyla sunulmaktadır. Oyuncular turnuvalara ve yüksek potansiyelli mükafatlar içeren nizamlı Ödül çekilişlerine katılmak için token biriktirmektedir. Oyun incelemeleri, oyun bilgisinin paylaşımı, alfa ve geriye dönük testler yoluyla toplumsal etkileşimler de mükafatlar kazandırmaktadır. nihayet olarak, GameFi bölümünde meslek yapmak isteyen topluluk üyeleri, Work2Earn programının bir kesimi olarak Metacade’in Amel ilan panosunda en cazip Amel fırsatlarını bulabilmektedir.

Metacade: GameFi Gelişiminin Ön Planında

Metacade, GameFi sanayisinin gelişimine öncülük etme isteğini hiçbir Vakit gizlemedi ve Metagrants teşebbüsü bu planların tam merkezinde yer alıyor. Plan, oyun geliştiricilerin yeni oyun müracaatlarını, topluluğun beğenisine ve oylarına sunmalarına İmkan tanıyor. En uygun fikirler kripto finansmanı alıyor ve metaverse’in rastgele bir yerindeki en yeterli yeni oyunların üretilmesi için geliştirmelere başlanıyor.

Metacade Düzgün Bir Yatırım mı?

Metacade, 2023’ün en âlâ metaverse coin’i olmaya aday. MCADE’in presale sırasında zati Aka heyecan yaratmasıyla, yatırımcıların bu sürece dâhil olması ve getirilerini en üst seviyeye çıkarması için bundan daha âlâ bir Vakit olamaz.

Mevcut 0.01 dolarlık pahası epeyce cazip görünüyor. Yatırımcılar MCADE tokenlarını ne kadar erken satın alırlarsa, Metacade DEX’lerde satışa çıktığında ve beşerler platformun uzun vadeli potansiyelinden, sağlam yol haritasından ve momentumundan faydalanmaya başladığında daha Çok çıkar elde etme talihleri o kadar artar.

Metacade presale’ine katılabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir