Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden BUSD Kullanabilecek

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 24, 2023 Yorum Yok

Cardano, Finitum tarafından inşa edilen köprüyle Bir arada File değiştirmeden BUSD süreçlerini gerçekleştirebilecek.

Cardano, ödeme hususlarında başarılı bir blokzincir haline gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cardano ekosisteminin ardındaki takım, bu ayın sonlarına gerçek, ADA ödemeleri için yenilikler yapmayı planladığını söylemişti. Yeni bir haberde ise Binance ve Cardano ortasındaki bağın kuvvetleneceği bildiriliyor.

Cardano, BUSD Kullanımını Kolaylaştırdı

Cardanoscan blockchain explorer sitesine nazaran, Cardano’daki kullanıcılar Finitum tarafından inşa edilen köprü sayesinde File değiştirmeden Binance’in stablecoin’i BUSD’yi kullanabilecekler.

Token’ın sayfası, fmBUSD’nin ağdaki yeni token olduğunu ve Finitum Bridge tarafından Cardano Lokal token’ına dönüştürüldüğünü gösteriyor. Tahlil sayesinde, Cardano’daki kullanıcıların Binance’in kripto Nakit ünitesini kullanmak için artık ağlarını değiştirmelerine gerek kalmayacak.

Köprü halka Aleni ve blockchain explorer’a nazaran süreçler halihazırda devam ediyor. Kullanıcılar köprüyü resmi Finitum web sitesinde kullanmaya başlayabilir. Birebir vakitte, Finitum ağdaki en Aka havuzlar tarafından etkin olarak kullanılıyor olsa da bütün riskleri pahalandırmak kıymetlidir.

Bu süreç ile Bir arada Cardano, genişleme çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir