Binance ile Bitzlato Arasındaki İşlemler Dikkat Çekti!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 24, 2023 Yorum Yok

Kripto borsası Binance, Bitzlato ile 2018 yılının Mayıs ayından geçen haftaya kadar yaklaşık 346 milyon dolarlık süreç gerçekleştirdi.

ABD eşitlik Bakanlığı tarafından Aka bir beklenti uyandırılarak açıklanan kripto yaptırımlarında, Rusya merkezli kripto borsası Bitzlato’ya el konulmuştu. Ayrıyeten ABD, Bitzlato kurucusuna da ceza vermekten çekinmedi. Kripto kesimini ve gündemi bir oldukça içine çeken bu olaylarda Binance, Bitzlato süreci boyunca kanunlara Yardımcı olduğunu ve olacağını açıkladı. Bugün Reuters, bomba tesiri yaratacak bir haber geçti.

Binance, Bitzlato ile 346 Milyon Dolarlık Süreç Gerçekleştirdi

Reuters’ın yaptığı habere nazaran, Binance ile Bitzlato ortasında 346 milyon dolarlık Bitcoin (BTC) süreci gerçekleştirildi. 2018 yılının Mayıs ayında başlayan transferler, geçen haftaya kadar devam etti.

Haber kanalı, bu bilgilerin borsa tarafından daha Evvel bildirilmediğinin de altını çizdi. Reuters haberine nazaran, geçen haftanın kapanışına kadar iki borsa ortasında 205 bin süreç gerçekleşti. Bu süreçler sonucunda Bitzlato’dan Binance’e 20 binden Çok BTC taşındı. Reuters, haberin kaynağı olarak Chainalysis’in bilgilerini öne sürdü.

Chainalysis’in bilgilerine nazaran, Yekün transferlerin yaklaşık 90 milyon doları, Binance’ın kullanıcılarından kimlik ibrazı istediği tarihten sonra gerçekleşti. Borsa, bu Cin uygulamalar ile kara Nakit aklama kabahatleriyle uğraş ettiklerinin iletisini vermişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir