Ether Kitap Yayın Hayatına Başladı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 24, 2023 Yorum Yok

Türkiye’nin birinci Web3 Yayınevi olan Ether Kitap, blokzincir ve kitap meraklılarının ziyaretine açıldı.

Ether Kitap, Türkiye’de birinci Web3 Yayınevi olarak, blokzincir ihtilaline ve ihtilalin kilit kavramlarında temellenen bir yayın anlayışına odaklanıyor. Ether Kitap, kitap dünyasıyla blokzincir teknolojisini bir ortaya getirmeyi amaçlıyor. Yayın hayatına başlayan Ether Kitap, birinci eser olarak Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in kitabıyla “Ethereum’un İnşası” kullanıcılara açıldı.

Ether Kitap, Web3 Yayınevi ile Hizmete Başladı

Ether Kitap, Türkiye’de çıktığı bu seyahate kapsamlı bir yelpazeyle başladı.

Web3 uygulamaları, blokzincirler, Bitcoin ve Ethereum ekseninde kripto Nakit başta olmak üzere Türlü alanlara odaklanan Ether Kitap’ın yayın programında; risk idaresi, finans psikolojisi, merkeziyetsiz finans üzere kritik bahislerin yanı sıra, blokzincir ideolojisini ve günümüzün en Fazla konuşulan kripto Nakit ünitelerinin doğuşunu ele Meydan eserler yer alıyor.

Yayınevi, yayıncılık faaliyetlerine yeni bir Nefes getirmeyi ve referans kitap niteliğindeki yapıtları Türkçeye kazandırmayı hedefliyor. Ayrıyeten Ether Kitap, Türkiye’deki blokzincir ekosisteminin geliştirilmesine ve İstanbul’un bir blokzincir üssü olmasına katkı sağlamak istiyor.

Yayınevi, bu süreçlerin doğrultusunda Çeşitli Faaliyet ve konferanslarda konut sahibi ve iştirakçi olarak yer almanın yanı sıra, ekosistemin kilit isimleriyle işbirliği içinde Çeşitli çalışmalara imza atmayı planlıyor.

Ether Kitap önümüzdeki günlerde Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun forun gönderilerini ve ferdî mail yazışmalarından oluşan bir kitap yayımlamaya hazırlık yapıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir