Cardano’daki Yeni Gelişmeler ADA Coin’i Yükseltecek Mi?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 24, 2023 Yorum Yok

Bugün sizlerle Birlikte Cardano ekosisteminde yaşanan nihayet gelişmeleri ve ADA fiyatında beklenen düzeyleri inceleyeceğiz.

Cardano Sidechain Toolkit Piyasaya Sürüldü

Geçtiğimiz haftalarda Cardano grubu tarafından yapılan bir İlan ile yeni bir özellik duyurulmuştu. Haftalar süren tanıtımın akabinde Son Sidechain Toolkit piyasaya sürüldü. Cardano projesinin gerisindeki grup olan Input Output Küresel, bu yeni özellik ile birçok şeyin kolaylaşacağını belirtti. Takım, yeni Yan zincirin getireceği Temel yararları ortasında, Stake Pool Operatörleri ve doğrulayıcılar için gelişmiş gelir akışlarının yanı Dizi daha Çok yenilik ve Özel imal tahlillerin yer alacağını açıkladı. Bu tahliller ortasında herkesin merkeziyetsiz uygulamaları dağıtabilmesi, akıllı mukaveleler oluşturabilmesi ve tokenleri farklı test zincirleri ortasında taşımaya başlayabilmesi yer alıyor. Bu adım ile Birlikte Cardano, Polkadot’un parachain özelliğine emsal bir yeteceğe kavuşmuş oldu. Bu sayede geliştiriciler alt ağlar oluşturarak akıllı kontratlarını Fazla daha verimli bir biçimde çalıştırabilecekler.

Cardano Ödemeleri İçin Yenilikler Yolda

Cardano ekosistem iştirakçisi ve geliştiricisi Adam Dean, CIP-30 üzerindeki çalışmaların detaylarını geçtiğimiz günlerde açıkladı. Bu güzelleştirme önerisi, web sayfası etkileşim fonksiyonelliğini Cardano tabanlı sıcak cüzdanlara getirmek ve kripto varlık depolama ile merkeziyetsiz uygulamalar ortasında bir köprü oluşturmak için Gerekli görülüyor. Bu niteliği taşıyan cüzdan ise en Aka e-ticaret web platformu olan WooCommerce için tüketici ve satıcı ortasında direkt bir ödeme File geçidi olan Cardano Mercury.

Geliştirici Adam Dean’in bahsettiği üzere, ödemeler alanında Aka işler yolda hatta tahminen de yakında CIP-30 aktifleştirilecek ve uygunlaştırmayı destekleyen cüzdan kullanıcıları WooCommerce’de sunulan mal ve hizmetler için ADA ile ödeme yapabilecekler.

ADA Fiyat Analizi

Bu sabah %1,07 artışla 37 cent düzeyine yükselen ADA, güne karışık bir başlangıç yaptı. ADA’nın birinci direnç düzeyi ve tıpkı vakitte pazartesi gününün en yüksek düzeyi olan 38 cent bölgesini test etmek için 37 centin altına yaşanacak düşüşlerden kaçınması gerekiyor. 38 cent bölgesine yaşanacak bir devinim yükseliş seansına işaret edebilir. Bununla Birlikte Cardano güncellemerinin yükseliş ivmelerini desteklemesi bekleniyor.

ADA’nın ikinci direnç düzeyi 39 cent bölgesinde yer alırken oradan yaşanacak bir kırılma varlığı 40 cent bölgesinin üzerine itebilir. 37 cent dayanağından yaşanacak bir düşüş ise ADA’yı 34 cent bölgesine kadar itebilir. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir