Kraken, Önemli İsmi Transfer Etti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 24, 2023 Yorum Yok

Kraken, Blockchaincom’un eski baş Ahenk vazifelisi CJ Rinaldi’yi bünyesine kattı.

Rinaldi daha Evvel kripto hizmetleri firması Blockchain[.]com’da baş Ahenk vazifelisi olarak çalışmıştı. Kraken’den gelen bu atılım dikkatleri kripto borsasının üzerine topladı.

Kraken, Yeni baş Ahenk Vazifelisi İşe Aldı

Bugünlerde kripto Nakit piyasasındaki aktörlerden küçülme atakları gelirken Kraken, yeni baş Ahenk vazifelisi işe aldı. CJ Rinaldi, kripto hizmetleri firması Blockchain[.]com’da Ekim 2021’den Aralık 2022’ye kadar baş Ahenk vazifelisi olarak çalıştıktan sonra Kraken’e katılmış oldu.

Rinaldi, Blockchain[.]com’un riskini azaltmaya ve global uyumluluk çerçevesini genişletme misyonlarını üstlenmişti. Blockchain[.]com’dan Evvel Rinaldi, Deutsche Bank’ta baş Ahenk vazifelisi olarak çalışmış ve daha öncesinde ise ABD taşınır Değerler ve Borsa Komisyonu’nun İcra Birimi’nde kıdemli danışman olarak vazife almıştı.

Kraken’in 11 yılı aşkın CEO’su Jesse Powell, 21 Eylül 2022’de görevinden ayrıldı ve CEO rolünü firmanın COO’su David Ripley üstlendi. Kraken , “kripto fırtınasını atlatmaya” Yardımcı olmak için 30 Kasım 2022’de çalışanlarının yüzde 30’unu işten çıkardı ve Bitso, Gemini, Immutable gibi birçok kripto firmasına geçen yılki güçlü piyasa şartlarında küçülmeye gitmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir