parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Yatırımcıların Gözü Metacade’de (Sponsorlu)

Yatırımcıların Gözü Metacade’de (Sponsorlu)

admin admin -
24 0

Kripto piyasasındaki çöküşün akabinde hâlâ düşüş tehlikesini atlatmamış pek Fazla proje bulunuyor. Avalanche’ın 2023’te ne durumda olacağını merak ediyor olabilirsiniz. İpucu: durum Avax’ın eski günlerine benzemiyor. Bu makalede, Avalanche’ın bu Yıl neden düşük performans gösterirse Şayet bunların sebepleri neler, Avalanche fiyat iddiasını bunun yanında gitgide popülerleşen GameFi projesi olan Metacade’in performansının Avalanche ile kıyaslamasını öğreneceksiniz.

Avalanche (AVAX) Karışık Piyasadan Ayrışıyor Mu?

Avalanche, Eylül 2020’de başlatılan nispeten yeni bir layer-1 ağıdır. öteki 3. nesil layer-1 tahlilleri üzere Avalanche da blockchain üçlü çıkmazı olarak isimlendirilen ve kripto dünyasının Aka bir kısmını rahatsız eden ölçeklenebilirlik, Emniyet ve merkeziyetsizlik meselelerini ele almayı amaçlamaktadır. 

Bununla birlikte, 6 milyar doları aşan piyasa bedeliyle en değerli 17. kripto Nakit ünitesi olmasına Karşın Avalanche, Özellikle Ethereum, BNB yahut Solana üzere öbür benzeri projelerle karşılaştırıldığında, benimsenme eksikliği ve hudutlu kullanım senaryoları nedeniyle tenkitlere maruz kalmaktadır. Layer-1 alanındaki yüksek rekabet düzeyi göz önüne alındığında, Avalanche kendisini rakiplerinden bariz bir biçimde ayıramıyor üzere görünüyor ve buna bağlı olarak kimi külfetler yaşıyor.

2022’deki kripto piyasası çöküşü sırasında AVAX da epeyce Misli bir vuruş aldı ve öteki projelere kıyasla Fazla daha Çok değer kaybetti. Kasım 2021’de 147 dolarlık en yüksek düzeyini görmesinin akabinde bu yılın başında 10,70 dolara kadar %92’nin üzerinde bir düşüş yaşadı.

Öte yandan Ethereum da boğa piyasasındaki en yüksek düzeyinden geçen yılın Haziran ayındaki en düşük düzeyine kadar yaklaşık %82’lik bir değer kaybı yaşadı. Avalanche’ın yıkıcı zayıf performansı, yatırımcıların bu nihayet derece spekülatif projeyi satın alma konusunda ne kadar temkinli olduklarının bir delili.

Avalanche (AVAX) Fiyat Tahmini

Bu Olumsuz konular, 2023 için Avalanche fiyat iddiaları Laf konusu olduğunda birçok analistin Geri adım atmasına neden oluyor. Aylar sonra birinci düşüş sinyallerini veren birçok analist, kısa vadeli Avalanche fiyat kestirimlerini 13 dolar düzeyine çekerek var fiyatı olan 20 dolara kıyasla %35 oranında değer kaybedeceğini öngördü.

Yükseliş senaryolarında ise Avalanche fiyat kestirimlerinin birçok 2023’ün sonunda 40 dolar civarında tepeye ulaşıyor. Bu yükseliş bir boğa piyasası için epeyce sönük. Kripto piyasasındaki düşüş devam ederse, birçok uzman AVAX’ın bugünkü fiyatından %62 düşerek 7,60 dolarda taban yapabileceğini kestirim ediyor.

Metacade (MCADE), “Kazanmak İçin Oyna” Kesimine Liderlik Edebilir

AVAX’ın kripto piyasasında yaşanan nihayet kriz sırasındaki düşük performansı göz önüne alındığında, birçok yatırımcı 2023 yılında Fazla daha uygun getiri sağlayabilecek projelere yönelmiş durumda. Bu projelerden biri, presale etabında kusursuz performans gösteren bir GameFi platformu olan . Metacade, üyelerinin kendileriyle misal düşünen oyuncularla ilişki kurabileceği, GameFi gelirlerini artırabileceği ve oyunların geleceğine damga vurabileceği bir “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-Earn) topluluk merkezidir.

Metacade’in vizyonu, herkesin P2E dünyasında başarılı olmasına Yardımcı olmaktır. Bu nedenle, oyuncuların ilerlemesine Yardımcı olmak için tasarlanmış, en nihayet stratejileri tartışmak için kullanılabilecek forumlardan tecrübeli P2E oyuncuları tarafından paylaşılan en güzel alfalara kadar geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunacak.

Üyeleri, bilgilerini topluluğun Geri kalanıyla paylaşmaya teşvik etmek için Metacade, kullanıcıları her inceleme, ipucu yahut diğer yararlı içerikler paylaştıklarında MCADE token ile ödüllendirecek. Böylece Metacade, P2E oyunları hakkında bilgi edinmek ve bu oyunlardan daha Çok çıkar elde etmek için Web3’ün vazgeçilmez adresi haline gelme potansiyeline sahip.

Düzenli turnuvalar ve Ödül çekilişleri, kullanıcıların ekstra yarar karşılığında en yeni oyunlar hakkında Geri bildirimde bulunabilecekleri bir test ortamı ve hatta 2024’te açılması beklenen istihdam panosu üzere öbür kar fırsatları, Metacade’in devam eden presale’ine Aka İlgi gösterilmesine neden oldu. Öte yandan Metacade’in en heyecan verici özelliklerinden birisi de Metagrant programı.

Özünde Metagrantlar, topluluğa, fikirleri için finansmanı hak ettiğine inandıkları geliştiricileri oylayarak en yeni P2E oyunlarını demokratik olarak finanse etmenin bir yolunu sunuyor. Bitmiş oyun, herkesin giriş yapıp keyfini çıkarması için Metacade’in sanal oyun salonuna eklenecek. Bu teşebbüs, Öbür hiçbir Web3 toplumsal platformunda olmayan bir topluluk aidiyeti ve iştiraki hissini teşvik ederek, bu oyunlardan yalnızca biri bile tutsa Metacade’i doruğa taşıyabilir.

Metacade (MCADE) Fiyat Tahmini

Metacade’in harika planı sayesinde, devam etmekte olan MCADE presale’i süratle tükenmekte. Satışa sunulduğundan bu yana yalnızca 16 hafta içinde $10m kıymetinde token satıldı ve her bir evre bir evvelkinden daha süratli tükendi.

Dolayısıyla, uzmanlar MCADE tokenı hakkında hayli optimist. Presale’i token başına 0,02 dolardan sonlandırılacak, lakin pek Fazla şahıs MCADE’in 2023’ün sonuna kadar en az 0,25 dolara çıkacağını varsayım ediyor. Bu da bir yıldan daha kısa bir mühlet içinde %1.150’lik inanılmaz bir çıkar manasına geliyor.

Hatta kimileri fiyat iddialarını 0,40 ila 0,60 dolar ortasında yapacak kadar ileri gitti. MCADE 0,60 dolara ulaşırsa, presale sonunda dâhil olan yatırımcılar bile %2.900 üzere muazzam bir çıkar elde edebilir.

Metacade (MCADE) çok Daha Uygun Bir Yatırım Fırsatı

Avalanche fiyat varsayımlarında heyecanlanacak pek bir şey olmadığı açık. En güzel senaryoda AVAX fiyatını ikiye katlar. Fakat en Üzücü durumda %63’lük bir düşüş yaşayabilir. çok daha ümit verici layer-1 projelerinin sayısını göz önünde bulundurduğumuzda, AVAX’a yatırım yapmak için ikna edici bir münasebet oluşturmsı hakikaten sıkıntı.

Şimdi bunu MCADE ile karşılaştırın. MCADE tokenı, P2E oyuncularına sunmayı planladığı eşsiz özellikler ve topluluk odaklı yaklaşımı sayesinde presale devrinde dolu dizgin ilerliyor. Verilen MCADE iddialarının sonuncu presale fiyatına nazaran yapıldığını unutmayın. MCADE şu anda $0.017 ‘dan satışta olduğu için Çabucak dâhil olursanız bu getiriler daha da artabilir.

Yine de süratli davranmak yararlı olacaktır. Belirtildiği üzere, her evre bir evvelkinden daha süratli satılıyor, yani süratli davranmazsanız bu fırsatı kaçırabilirsiniz. AVAX’a yatırım yapmayı düşünüyorsanız, yine düşünmenin vakti gelmiş olabilir. Bunun yerine Fazla geç kalmadan MCADE presale’ine bir göz atın.

Buraya tıklayarak eToro üzerinden Avalanche (AVAX) satın alabilirsiniz.Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir