parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. SHIB’in Metaverse’ünde Yeni Gelişmeler

SHIB’in Metaverse’ünde Yeni Gelişmeler

admin admin -
28 0

SHIB The Metaverse’nin Alpha Önizleme sürümü, 13-15 Mart tarihleri ​​arasında bu yılki SXSW’de olacak.

Metaverse cihanı birinci çıktığı günden beri bütün dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Geçtiğimiz Yıl dalın içinde bulunduğu zahmetli durumlar ilgiyi azaltsa da Shiba Inu’nun Metaverse’ünden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

SHIB’in Metaverse’ü yürekli Bir Adım

Popüler memetoken olan Shiba Inu’nun SHIB The Metaverse projesi kitlesi tarafından hayli ilgiyle karşılanıyor. Bununla Birlikte bu adım takım için yürekli bir adım olarak yorumlanıyor.

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Metaverse cihanları hakkında şunları söylüyor:

 “Shiba Inu’nun yaptığı her şey yeni bir standart belirliyor. SHIB Meta Cihan farklı olmayacak. Bu inanılmaz Metaverse tecrübesi, hayatın her bölümünden herkesin keşfetmesine, yaratmasına, ticaret yapmasına, eşya satmasına, eşya satın almasına ve iştiraklerini tonlarca fırsat ve tecrübeyle ödüllendiren yeni bir dünyada yaşamasına müsaade verecek. Artık bunu Shiba Inu token ekosistemine, yeni Shibarium Blockchain’ine ve gezegendeki en âlâ topluluğa ekleyin. Bu kalite seviyesi, sırf topluluğumuzun ve katkıda bulunanların inanılmaz zihinlerine ve teknolojilerine dokunarak elde edilebilir.”

Özünde Shibarium bulunan SHIB The Metaverse, şu anda çoğunlukla birbirinden izole edilmiş apansız Çok dünyaya yayılmış olan Metaverse cihanını birleştirmeye odaklanıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir