parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Ethereum, Shapella Yükseltmesi İçin Son Düzlükte

Ethereum, Shapella Yükseltmesi İçin Son Düzlükte

admin admin -
29 0

Ethereum geliştiricileri, anne File lansmanından evvelki nihayet adım olan Shapella yükseltmesini Goerli test ağında yayınlamaya hazırlanıyor.

Ethereum anne File geliştirmeleri her daim kripto Nakit dünyasında Değerli bir yere sahip olmuştur. Ethereum‘un nihayet gelişmelerinden biri olarak Shapella yükseltmesinin Fazla yakında gerçekleşmesi bekleniyor.

Ethereum Shapella Yükseltmesi Bugün Gerçekleşecek

Ethereum geliştiricileri anne File yükseltmesinden evvelki nihayet adım olan Shapella yükseltmesinin Goerli test ağında yayına sokmaya hazırlanıyor. Ethereum‘un Shapella yükseltmesi bugün Türkiye saati ile 01.25’te gerçekleşmesi bekleniyor.

Ethereum geliştiricileri, Nisan ayında yapılması planlanan anne File lansmanından Evvel nihayet bir kostümlü prova olarak nitelendirdikleri, Goerli test ağında merakla beklenen Shanghai-Capella yahut Shapella olarak isimlendirilen yükseltmesinin lansmanı için hazırlanıyorlar.

Geliştiriciler, Ethereum Vakfı’ndan bir blog gönderisinde, yükseltmenin Goerli’de epoch 162304’te tetikleneceğini ve tahminen 01.25 TSİ civarında gerçekleşeceğini söyledi. Yükseltmeyi Goerli’de test ettikten sonra, test problemsiz giderse önümüzdeki ay anne ağda dağıtmayı planlıyorlar.

Yükseltmenin anne özelliği olan Ethereum Güzelleştirme Önerisi (EIP) 4895 , anne ağda doğrulayıcı staking Nakit çekme süreçlerini etkinleştirmeyi amaçlıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir