parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. New York Regülatöründen Signature Bank Yorumu

New York Regülatöründen Signature Bank Yorumu

admin admin -
27 0

New York regülatörü, Signature Bank’in kapatılmasının kripto ile bir ilgisi olmadığını söyledi.

Signature Bank‘in kapatılması dal çapında Aka yankı buldu. New York mali düzenleyicisi, Signature Bank‘in kapatılmasının kripto paralarla alakalı bir şey olmadığını söyledi.

New York Regülatörü: Signature Bank’in Kapatılmasının Kripto Bölümü İle Bir İlgisi Yok

Mali düzenleyici, Signature Bank‘ı kapatma kararının “kripto ile hiçbir ilgisi olmadığını” söyledi. Ayrıyeten kelamlarına şunları ekledi, “bankanın liderliğinde Kıymetli bir itimat krizi” olarak isimlendirdiği olaya atıfta bulundu.

New York Eyalet Mali Hizmetler Departmanı sözcüsünün açıklamaları, Signature Bank Yönetim şurası üyesi ve 2008 mali yasasının akabinde yürürlüğe giren “dönüm noktası” olarak nitelendirilen Dodd-Frank Yasasının öncülerinden olan eski ABD Temsilcisi Barney Frank’in yorumlarıyla çelişiyordu.

Frank Pazartesi günü CNBC’ye verdiği demeçte mevzu hakkındaki yorumlarında şu sözleri kullandı:

“Bence olanların bir kısmı, düzenleyicilerin Fazla kuvvetli bir kripto tersi bildiri göndermek istemesiydi. Temellere dayalı bir iflas olmadığı için gözler bize çevrildi.”

Buna rağmen New York Eyaleti Mali Hizmetler Departmanı (NYDFS), Salı günü yaptığı açıklamada Frank’in savlarını yalanlayarak, Pazar günü Signature Bank’ı kapatma ve FDIC’yi Müşteri olarak Nakil kararının “bankanın var durumuna ve inançlı bir ortamda Amel yapma yeteneğine dayandığını” söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir