Yargıç, Spor Yıldızlarını FTX Davasından İhraç Edebilir

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 13, 2023 Yorum Yok

ABD Florida’nın federal yargıcı, NBA yıldızı Shaquille O’Neal ve tenisçi Naomi Osaka’yı FTX davasından çıkarmayı düşünüyor

Amerika Birleşik Devletlerinin Florida federal yargıcı, yaptığı açıklamalar doğrultusunda NBA’in yıldızı O’Neal ve Ünlü tenisçi Naomi Osaka‘yı FTX’in davasından ihraç etmeyi planladığını belirtti. Federal yargıç, iki yıldız ismin ceza alıp almadığının aşikâr olmadığını da vurguladı. Davacılar ise bahse el atarak, iki spor yıldızının ihraç edilmemesiyle ilgili fikirlerini lisana getirdi. Davacılar bahse ait açıklamalarda bulunarak dava edilmeleri gerektiğini vurguladı. Sonuç olarak ise davacılara aralık ayına kadar mühlet tanınarak “davanın devam etmesine dair gerekçe” istendi.

FTX Müşterileri ile Yıldız Sportmenler Karşı Karşıya

Yargıç bildirdiği rapor doğrultusunda, FTX müşterilerine gerçeke göstermeleri için Aralık ayına kadar müddet tanımıştı. ABD Bölge Yargıcı K.Micheal Moore‘un verdiği Buyruk ile, NBA yıldızı O’Neal ve tenis yıldızı Naomi Osaka‘nın davadan ihraç edilmemesi ismine Gerekli kaynaklar istedi. Moore hususa ait fikirlerini lisana getirerek, bu iki spor yıldızının dava süreci hakkında net olmadığını bildirdi.

Yaşanan Olumsuz Hadise zinciriyle birlikte, geçmişteki FTX krizinin tesirlerinin devam ettiği hala görülüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir