parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Yargıç, SBF’nin Kefalet Koşullarını Eleştirdi

Yargıç, SBF’nin Kefalet Koşullarını Eleştirdi

admin admin -
30 0

Yargıç Lewis Kaplan, Sam Bankman-Fried‘ın kefalet şartlarındaki kaygılarını lisana getirdi.

ABD bölge yargıcı Lewis Kaplan, Bankman-Fried’in kısıtlamalardan kurtulmanın yollarını bulabileceği ve diğerleriyle elektronik olarak gizlice irtibat kurabileceği konusundaki kaygılarını lisana getirdi.

Yargıç, SBF’nin Kefalet Kaidelerinden Kolaylıkla Sıyrılabileceğini Düşünüyor

10 Mart’ta Reuters, ABD Bölge Yargıcı Lewis Kaplan’ın eski FTX kripto Nakit borsası kurucusu Sam Bankman-Fried için önerilen kefalet şartlarıyla ilgili tasalarını lisana getirdiğini bildirdi.

Amerika Birleşik Devletleri New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesinde misyon yapan ABD bölge yargıcı Lewis Kaplan, Bankman-Fried’in akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve rastgele bir görüntü oyun platformu yahut aygıtı kullanmasının yasaklanmasını önerdi.

Ek olarak teklifte Kaplan, Bankman-Fried’in bağlantısının “internet kapasitesi olmayan yahut internet kapasitesi devir dışı bırakılmış bir kapaklı telefon yahut akıllı olmayan Öbür bir telefonla” sonlandırılması gerektiğini söyledi.

Kaplan, SBF’nin şu anki yasakları kolay kolay delebilecek kadar zeki olduğunu da kelamlarına ekledi. Bununla Birlikte Bankman-Fried’ın avukatı Christian Everdell mahkemeye, hakimin telaşlarını gidermek için yeni bir Teklif üzerinde savcılarla Bir arada çalışacağına dair teminat verdi. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir