parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Yapay Zeka ve Web3: Webrazzi XYZ 2023

Yapay Zeka ve Web3: Webrazzi XYZ 2023

admin admin -
15 0

Son Devre trendlerini ele Meydan Webrazzi XYZ 2023, Wyndham Grand Istanbul Levent‘te birçok konuşmacıya konut sahipliği yaptı.

Dijital yayıncılık konusunda dikkat çeken Webrazzi, her Yıl Çeşitli etkinlikler düzenleyerek kesimi ortak bir noktada buluşturuyor.

Webrazzi, yapay zeka ve Türlü teknolojik trendler ışığında gerçekleştirdiği nihayet aktiflikte, Web3‘ün derinliklerine indi. Dalın Değerli isimlerinin iştirakiyle gerçekleşen Webrazzi XYZ 2023, X, Y ve Z olmak üzere 3 farklı sahnede işlendi.

Webrazzi XYZ 2023, Yapay Zeka ve Web3’ü İrdeledi

Webrazzi XYZ 2023 aktifliği, Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal’ın gerçekleştirdiği konuşmayla başladı. Kutsal’ın açılış konuşmasının akabinde, Türkiye İş Bankası genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle’nin iştirakçi olduğu Celse devam etti.

Kutsal ile tıpkı sahneyi paylaşan Lüle, bankacılığın gelecekteki durumlarına değindi. Lüle, kripto varlıkların saklanmasıyla ilgili hazırlıkların yapıldığına işaret etti. Ayrıyeten Lüle, Yapay zekanın şimdi yolun başında olduğunu ve Gerekli yerlerde beşere gereksinim duyulduğunu vurguladı.

Oturumlar, öğleye kadar X sahnesinde gerçekleşti. Bu süreçte, Turkcell Dijital Kanallar Yöneticisi İlker Güneş‘in sunumu dikkatleri üzerine çekti. Güneş, sunumunda dijital çağda değişen müşteriyi anlamak üzerine konuşma gerçekleştirdi. Renkli ve bol sohbetli geçen aktifliğe iştirakçiler tarafından ağır İlgi gösterildi.

Y ve Z biçimindeki öbür sahnelerde, Y sahnesinin kapanış konuşması Meta Türkiye E-Ticaret Tahlilleri Başkanı Can Gökhan‘dan geldi. Gökhan, Yapay zekanın gücünü ortaya çıkarmak üzerine bir konuşma gerçekleştirdi.

Webrazzi’nin ön plana çıkardığı içerik üreticiliğinde Yapay zeka, Z sahnesini süsleyen anne mevzu oldu. İçerik Bulutu Kurucu Ortağı Ahmet Durmuşoğlu ve Userspots Kurucusu Mustafa Dalcı içerik ve dizaynın süreçlerinde Yapay zekaya değindi.

Günümüzün tanınan teknolojisi yapay zeka, eğlenceli ve öğretici geçen Webrazzi’nin anne gündemi oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir