Yapay Zeka ile Meme Üreten Platform: AiDoge

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 18, 2023 Yorum Yok

OpenAI şirketinin ChatGPT isimli sohbet robotunun yaptığı Bitcoin iddiası kripto dünyasında geniş yankı bulurken Yapay zekayı merkezine Meydan AiDoge üzere projelere olan ilginin arttığı görüldü.

Geçtiğimiz ay AMBCrypto’da yayımlanan bir yazıda “her şeyi bilen” sohbet robotu ChatGPT’ye Bitcoin fiyat iddiasında bulunmasını istediğini lisana getiren Suzuki Shillsalot, Yapay zeka aracının sorusuna ayrıntılı bir kod ile Cevap verdiğini söyledi.

Tanıtıldığı günden beri gündemden düşmeyen ChatGPT sohbet robotu kripto Nakit piyasasında da sık sık gündeme geliyor. Platform ile Yapay zeka, kripto yatırımcılarının da yakından takip ettiği bir mevzu haline geldi.

Yapay zekayı odak noktasına Meydan projelerden biri olan AiDoge’nin ön satış aktifliğinin kazandığı ivme ise yatırımcıların AiDoge satın almak için adeta yarışa girdiğini gösterdi.

Ön satış aktifliği süratli ilerleyen AiDoge token’ın birinci basamağı, bir hafta üzere kısa bir müddet içinde tamamlandı.

Yapay Zeka Takviyeli Kripto Projesi AiDoge Nedir?

Yapay zeka kullanarak internet geyiği olarak tanımlanan “meme”lerin (miim) üretilmesini sağlayan bir platform AiDoge, yeni bir Web3 teşebbüsü olarak karşımıza çıkıyor.

Projenin merkezinde “Meme Yarat ve Kazan” (Meme-to-Earn) sistemi yer alıyor ve proje takımı içerik üreticilerini ödüllendirmeyi hedefliyor.

Meme coin çılgınlığının dalı tesiri altına aldığı ve ChatGPT üzere Yapay zeka sistemlerinin giderek popülerleştiği bir devirde ön satış aktifliği başlayan AiDoge, yatırımcılardan Aka İlgi görüyor.

Proje takımı tarafından “kripto meme’lerin ChatGPT’si” yakıştırması yapılan AiDoge projesinin, internet geyiklerinin yaratılmasını teşvik etmesi sebebiyle geniş kitleleri platforma çekeceği kestirim ediliyor.

Projenin native tokeni olarak konumlanan AiDoge token ise göğüs yaratmak için kredi satın almak üzere emellerle kullanılıyor.

AiDoge Satın Almak İçin Bilmeniz Gerekenler

AiDoge projesinin native token’ı olan AiDoge satın almak için yatırımcılar, 20 etaplı ön satış aktifliğine katılabiliyor.

Toplamda 1 trilyon adet token arzı bulunan AI token’ın yüzde 50’sinin ön satış aktifliği ile yatırımcısıyla indirimli bir halde buluşması hedefleniyor.

Ön satış aktifliği sayfası üzerinden AiDoge satın alımı yapmak için yatırımcıların, ETH, USDT (ERC20 ya da BEP20) yahut BNB sahibi olması gerekiyor. Laf konusu Nakit ünitesi bakiyesi bulunmayan kullanıcılar, kart kullanarak da AiDoge satın alabiliyor.

Her basamakta fiyatı artırılan AiDoge tokenin borsa listeleme fiyatının 0,0000336 dolar olması planlanıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir