Render Token (RNDR) Durmak Bilmiyor: Yüzde 46 Arttı!

Altcoinler May 18, 2023 Yorum Yok

Render Token (RNDR), nihayet 7 günde yüzde 46 artış gösterdi, ayrıyeten nihayet 24 saatte yüzde 20 değer kazanarak günün en Fazla yükselen coin’i oldu.

Altcoin’lerdeki hareketlilik devam ediyor. Bitcoin’in (BTC) 27.500 dolara yaklaşmasıyla Sıkıntı kazanan altcoin’lerin pek birçoklarında Misli yükselişler görüldü. Bilhassa de RNDR’nin bir haftada yüzde 46 oranında artması, token’a olan ilgiyi artırdı. Ayrıyeten RNDR, nihayet 24 saatte yüzde 19,69 yükselerek bugünün en Fazla değer kazanan coin’i oldu.

Rendor Token (RNDR) Grafik Analizi

Bir müddettir günün en Fazla yükselen coin’leri ortasında olan RNDR, geçtiğimiz saatlerde yine atağa kalktı. nihayet bir haftada yüzde 46,43’lük yükseliş gösteren RNDR, altcoin’ler ortasında parlamaya devam ediyor. Toplumsal medyada da birçok kişinin konuştuğu RNDR, nihayet bir günde yüzde 19,69 arttı. Şu Lahza için 2,34 dolardan fiyatlayan tanınan coin, yükselişini sürdürebilecek mi?

RNDR’nin 4 saatlik grafiğini ele aldığımızda, direnç düzeyleri için pek Çok oluşan data yok. Şimdi yeni yeni isminden Laf ettiren RNDR, 2,34 doların üzerinde tutunduğu sürece 2,48 dolar aralığını hedefleyebilir. Bu aralıktaki tepkilelerine nazaran RNDR için 2,60 dolar düzeyi takip edilebilir. Yükseliş trendinin tam Aksine dönmesi durumunda ise RNDR’de sırasıyla 2,19 – 2,10 – 1,84 ve 1,65 dolar pahaları dayanak konumunda

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir