Avalanche’ta Neler Oluyor? 18 Mayıs 2023

Altcoinler May 18, 2023 Yorum Yok

14,58 dolardan reaksiyon Meydan Avalanche (AVAX) şimdi riskli fiyat alanından çıkabilmiş değil, AVAX’ın grafiğinde nihayet durum ne?

Bitcoin’in (BTC) 27.200 dolar direncini kırmasından sonra canlanan major coin’ler ortasında Avalanche (AVAX) dikkat çekti. 14,58 dolara gelen AVAX, bu noktadan dayanak bularak direnç düzeyini gözüne kestirdi. Geçtiğimiz süreçlerde AVAX için net olarak çalışan bu fiyat bandı, birebir biçimde AVAX’ı üst noktalara taşıyabilecek mi?

Avalanche (AVAX) Grafik Değerlendirmesi

Düzenleyicilerin baskıları, fud haber döngüsü ve yeni trendler derken günler sonra tekrar dayanak bandına sarkan AVAX, bu düzeyin üzerine atabildi. Avalanche ekosistemine biraz da rahatlatan AVAX, Çabucak altındaki fiyat aralığınıaşağıyönlükırmasıdurumunda 13,92 ve 12,04 dolara kadar düşüş gösterebilir.

Kripto Nakit topluluklarının Aka bir kısmını oluşturan Avalanche’ın tekrar atağa kalkabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin aşılması, Aka yükselişler ismine takip edilebilir. Tıpkı vakitte Avalanche ekosistemindeki gelişmeleri takip etmek, grafiği yorumlamada da kolaylık sağlayacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir