Yapay Zeka Coin’i yPredict Neler Sunuyor?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 19, 2023 Yorum Yok

Bilgisayar programcıları, yatırımcılar, borsa uzmanları ve analistler için geliştirilen bir Yapay zeka ekosistemi olan yPredict projesi, ön satış aktifliği ile yatırımcılardan İlgi görüyor.

Yapay zeka ile ilgili gelişmeler gündemde geniş yer bulmaya devam ederken kripto topluluğu da Yapay zeka odaklı kripto projelere İlgi gösteriyor.

Yapay zeka dayanaklı bir fiyat kestirimi ekosistemi olarak tanımlanan yPredict projesinin native tokeni olan YPRED coin, sekiz basamaklı ön satış aktifliği ile yPredict satın almak isteyen yatırımcılarla buluşuyor.

yPredict, bölümdeki oyuncuların yatırım süreçlerini kolaylaştırmak için yola çıkıyor.

Yapay Zeka Projesi yPredict Nedir? Özellikleri Nelerdir?

yPredict, Yapay zekanın merkezinde yer Meydan Aka lisan modelleri ve makine tahsilini, Üleş senedi fiyat hareketlerini kestirim etmede kullanmayı hedefliyor.

Yapay zeka takviyeli platformda, yatırımcıların süratli devinim etmesi gereken durumlarda karmaşık bulunabilen algoritmalara karşı Vakit kazanması amaçlanıyor.

Piyasa takibi konusunda yatırımcıları destekleyecek olan Yapay zeka dayanaklı sistemin, varsayıma dayalı modeller geliştirip satışa sunmak isteyen geliştiriciler tarafından da kullanılması planlanıyor.

Proje grubu geliştiricilerin ve platformu kullananların, çalışmalarıyla hakikat orantılı olarak edilgen gelir elde etmesini sağlamak emeliyle YPRED coini geliştirdiğini belirtiyor.

Yatırımcılar ayrıyeten yPredict token satın alarak platforma erişim sağlayan üyelik modellerini de kullanabiliyor.

Piyasa tahlili konusunda rakibi olan DefyTrends, Dash 2 Trade ve Lunacrush platformları ile kıyaslanan yPredict’in pek Fazla hususta önde olduğu görülüyor.

Yapay Zeka Projesi yPredict Nasıl Satın Alınır?

Ön satış aktifliği süratli ilerleyen yPredict coin için yatırımcıların gaza bastığı söyleniyor.

Sekiz etaplı ön satış ile yatırımcısıyla buluşan yPredict coin ne kadar erken basamakta satın alınırsa yatırımcıların kâr elde etme ihtimali o kadar yükseliyor.

Her evrede fiyatın artırıldığı yPredict coinin 100 milyon adet token arzı bulunuyor ve ön satış etkinliğinde bu arzın yüzde 80’inin yatırımcılara dağıtılmış olması hedefleniyor.

Polygon blokzinciri tabanlı bir token olan yPredict coinin ön satış aktifliğinin sonunda 6 milyon 507 bin 551 dolar fon toplanması planlanıyor.

Yatırımcıların indirimli fiyattan yPredict satın alabilmek için ETH, MATIC yahut BNB token sahibi olması gerekiyor.

Yapay zeka dayanaklı yPredict fiyat kestirimi platformuna erişim sağlayacak olan yPredict coin, staking özellikleri ile de dikkatleri çekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir