HashKey Group, Fon Toplamak İstiyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 19, 2023 Yorum Yok

Yatırım şirketi HashKey Group, Hong Kong‘un kripto furyasından yararlanarak 1 milyar dolar değerleme ile fon toplamak istiyor.

Kripto sanayisinin kurumsal oyuncuları cezbetmesi, ülkelerin ve yatırımcıların da iştahını kabartmaya başladı. Hong Kong, kripto dalında merkez olmayı amaçlarken, birçok kurumsal şirketin yatırım yapmak için bonkör davranması dikkat çekiyor.

Kripto yatırım şirketi HashKey Group, Hong Kong’un kripto eforlarından da yararlanarak fon toplamayı planlıyor. Şirketin planlamasında, 1 milyar dolar değerleme ile 200 milyon dolara kadar bir yatırım çekmek yer alıyor.

HashKey Group, Yatırım Çekmeye Odaklandı

Kripto yatırım şirketi HashKey Group, artan Hong Kong popülaritesinden yararlanarak 200 milyon dolara yakın bir yatırım toplamayı amaçlıyor.

Bloomberg‘in yaptığı habere nazaran, kripto yatırım şirketi, 1 milyar değerleme ile fon arayışına başladı. Hong Kong’un kripto pastasından Aka bir hisseye sahip olan HashKey Group, alıcı tabanını genişletmeyi amaçlıyor.

Hong Kong, HashKey Group’un borsası üzere lisanslı kripto borsalarını onaylamaya hazırlanıyor. HashKey Group, bu durumu fırsata çevirmek için fon toplamayı amaçlıyor.

Halihazırda, Hong Kong lisansı Meydan Biricik borsa HashKey Group’un kripto borsası oldu. OKX ve Bitget üzere öbür kripto borsaları da Hong Kong’un yeni düzenlemeleri kapsamında lisans başvurusu yapmaya hazırlanıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir