Robert Kiyosaki: Çarpışma Yakın! Bitcoin Alın!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 19, 2023 Yorum Yok

Robert Kiyosaki, global piyasalarda çarpışma yaşanacağını ve bu nedenle Bitcoin, altın ve gümüş alınması gerektiğini söyledi.

Rich Dad Poor Dad isimli kitabıyla ünlenen ve yatırım konusunda yaptığı paylaşımlar ile ağır İlgi gören Robert Kiyosaki, Yeniden Bitcoin için satın alma tavsiyesi verdi.

ABD’deki ekonomik sorunlara ve global iktisada gönderme yapan Kiyosaki, çarpışma tabiriyle yaklaşan meseleleri işaret etti. Kiyosaki, global iktisattaki sıkıntılara karşı Bitcoin, altın ve gümüşü önerdi.

Robert Kiyosaki, Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

Rich Dad Poor Dad kitabıyla isminden Laf ettiren yatırımcı Robert Kiyosaki, Bitcoin maksimalistliğine devam ediyor. Kiyosaki, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile takipçilerine seslendi.

Ünlü muharririn tweet’inde, global iktisatta yaşanan çalkantılı periyotlara bir gönderme yer alıyor. Bu göndermeyle Birlikte Kiyosaki, Bitcoin almak için Müsait Vakit olduğunu düşünüyor. Yatırımcı ayrıyeten, altın ve gümüş için de satın alma tavsiyesi verdi.

Kiyosaki, piyasalardaki süreci bir çarpışma olarak nitelendirdi. Kiyosaki’ye nazaran, başarısız önderler ve yolsuzluk nedeniyle toparlanma güç gelecek. Bu nedenle Kiyosaki, en düzgün seçeneğin Bitcoin, altın ve gümüş olduğunu düşünüyor. meşhur muharrire nazaran bu yatırım araçları, global piyasaların akıbetinde sigorta vazifesi görebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir