XRP’den Yeni Bir Hamle: XRPL Accelerator

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 25, 2023 Yorum Yok

XRP Ledger (XRPL) topluluğu, sistem üzerindeki blockchain girişimcilerini desteklemek maksadıyla tasarlanan 12 haftalık bir XRPL Accelerator programını duyurdu.

SECXRP davasının yakın süreçte XRP tarafına olumlu evrilmesi, XRP eksositemindeki faaliyetleri de etkilemiş gözüküyor. Hem teknik hem Temel açıdan parlayan XRP’de Özellikle de nihayet vakitlere damgasını vuran XRP Ledger (XRPL), yeni atılımlarına nihayet süratiyle devam ediyor. XRPL üzerine inşa edelicek blockchain aksiyonlarını desteklemek için tasarlanmış XRPL Accelerator programı, sistem üzerinde yapılabilecek yeni gelişmeler için şimdiden merak uyandırmış görünüyor.

XRPL Accelerator, Blockchain Girişimcilerini Destekliyor

Blockchain girişimcilerini desteklemek gayesiyle oluşturulan program için bilgiler aktarılmaya devam ediliyor. Yaklaşıl olarak 12 hafta süreceği belirtilen programın anne maksadı “blockchain teknolojisi ve buna mevzuya yönelik girişimcileri desteklemek” olduğu belirtildi.

Giderek artan yenilikleriyle gündemde olan XRPL, gerçekleştireceği bu program ile daha şimdiden blockchain tutkunlarının takdirini kazandı. SEC davasında da XRP’nin ön planda olması, Ripple ekosistemindeki olumlu havayı beraberinde getirdi. Bu olaylar ile Birlikte kripto yatırımcılarının dikkat odağında XRP daha Fazla yer almaya başladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir