XRP Sahipleri ve Ripple Karşı Karşıya

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 26, 2023 Yorum Yok

XRP’nin taşınır Paha olduğunu tez eden XRP sahipleri ve Ripple avukatları ortasında gerçekleşecek olan davanın bugün görülmesi planlanıyor.

ABD taşınır Değerler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple Labs ortasındaki Kıymetli dava, bölge mahkemesinden özet karar bekliyor. XRP’nin taşınır Paha olduğunu tez eden yatırımcılar tarafından açılan Zakinov davası ise bugün gerçekleşecek. Zakinov davasının, SEC ve Ripple ortasında geçen davaya da tesir edebileceği düşünülüyor. 

John Deaton, XRP Sahiplerini Savunmak İstiyor

XRP’nin taşınır Bedel olduğunu tez eden XRP sahipleri ve Ripple avukatları, 26 Nisan 2023’te gerçekleşecek duruşmaya hazırlanıyor. 

Ayrıntılara nazaran mahkeme duruşması, Ripple’a dava açan XRP sahiplerinin sınıfını belgelendirme sorusu etrafında gerçekleşecek. Ripple ve SEC davasının öne çıkan isimlerinden olan avukat John Deaton, Zakinov davasında özet sunmak için müsaade talebinde bulundu. Deaton, XRP’nin taşınır Paha olmadığına inanan 75 binden Çok XRP sahibini savunmayı amaçlıyor. Lakin Deaton’ın sunduğu talep şimdi karara bağlanmadı. 

Avukat Deaton, hakimin halkın yaklaşık 500 üyesine çevrimiçi erişim açtığını bildirdi. Yargıç, John Deaton’ın kelamlı tartışmaya katılmasına müsaade vermediği için duruşmanın LBRY ve SEC duruşmasından farklı olarak çevrimiçi olacağını kelamlarına ekledi. Avukat, bunun mahkemenin uzun müddettir devam eden bir kuralı olduğunu belirtti. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir