parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. CoinW: Blockchain Önemli Bir Rol Oynayacak

CoinW: Blockchain Önemli Bir Rol Oynayacak

admin admin -
18 0

Kripto borsası CoinW, herkesin faydasına blockchain teknolojisinin geleceğini şekillendirmeyi amaçlıyor.

Coinkolik olarak, kripto borsası CoinW ile bölüme yönelik bir röportaj gerçekleştirdik. Bu röportajda; blockchain, Türkiye’deki ekosistem ve kripto gelişimi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. CoinW, blockchain için, Kıymetli bir gelişim gösteren teknoloji vurgusu yaptı.

Blockchain’in Gelişimi ve Türkiye’deki Kripto Ekosistemi

Kripto Nakit ünitelerinin yaygınlaşan benimsenmesi ve blockchain teknolojisinin gösterdiği gelişim, nihayet devirlerde epey dikkat çekiyor. öteki taraftan bu gelişimin arka kapısında, borsalardaki likidite durumları ve kripto yatırımcılarının yaklaşımları ön plana çıkıyor.

Coinkolik ile röportaj gerçekleştiren CoinW de blockchain‘in Değerli bir pozisyonda olduğunu ve geleceğe taraf vereceğini düşünüyor. Ayrıyeten CoinW, dünyanın önümüzdeki günlerde blockchain teknolojisine daha Çok entegrasyon sağlayacağını belirtiyor.

“CoinW nedir ve hangi alanlarda aktiflik gösteriyor?” sorusuna karşılık veren borsa, şunları belirtti;

“CoinW, Çin kökenli Dubai merkezli bir kripto Nakit borsasıdır.
Bünyesinde, 700’den Çok farklı dijital varlığın alım-satımı
yapılabilmektedir. CoinMarketCap bilgilerine nazaran vadeli alım satımda dünyanın birinci 15 kripto Nakit borsası ortasında nizamlı olarak yer almaktadır. 19 Nisan 2023 itibariyle CoinMarketCap’e nazaran 9.2 milyar ABD Doları vadeli süreç hacmine sahiptir.”

Ayrıca CoinW, Türkiye’deki kripto ekosisteminin istekli ve istekli olduğunu belirtti. Türkiye’deki faaliyetlerini geçen Yıl mayıs ayı itibariyle başlattığını aktaran CoinW, şunları söyledi;

“14 ülkede Mahallî operasyonları bulunan CoinW’nun Türkiye’deki faaliyetlerini geçen Yıl mayıs ayı prestiji ile başlattık. Türkiye kripto ekosistemine entegrasyonda, topluluklara odaklanmayı ve süreçlerde güvenliği öncelikli tutuyoruz. Lokal kripto topluluğuyla etkin bir formda ilgilenirken, Türkiye’deki kripto ekosisteminin öğrenme ve kazanma konusundaki istekliliğinin de farkındayız. İstanbul ve İzmir’de yaptığımız tertipli etkinlikler, buluşmalar, finans ve trade eğitimleriyle kullanıcıları bir ortaya getirmeyi ve bilinçlendirmeyi hedefliyoruz, birebir vakitte ekosistemin gelişmesine katkıda bulunuyoruz.”

“Faaliyet Gösterdiğimiz Bölgelerde Uyumluluğu Önemsiyoruz”

Kripto Nakit borsaları, nihayet devirlerde yapmış olduğu kripto dışı teşebbüsler ile dikkat çekti. Bilhassa toplumsal mesuliyet ve insan hakları hususlarında kripto borsalarının Çeşitli faaliyetleri oldu. CoinW de bu stil faaliyetlerde bulunan kripto Nakit borsaları ortasında yer alıyor.

CoinW, dünya çapında toplumsal mesuliyet projelerinde ve hayır işlerinde etkin olarak yer aldığını belirtti. Bu kapsamda borsa, nihayet bir yılda Fakir bölgelerdeki çocuklara eğitim yüklü kampanyalar düzenlediğini aktardı. Ayrıca CoinW, Türkiye’de gerçekleşen Kahramanmaraş sarsıntılarında de faal rol aldığını söyledi. Borsa, Türkiye’deki sarsıntılarda afetzedelere gereksinim gereçleri sağladığını ve sokak hayvanları ile ilgilendiğini iletti.

Sürdürülebilirliğe ve Ahenk sağlamaya Ehemmiyet verdiğini aktaran CoinW, şunları söyledi;

“Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde uyumluluğu önemsiyoruz. Kanada, ABD, Litvanya ve Birleşik Arap Emirlikleri üzere birçok ülkede finans lisanslarına sahibiz. Teknoloji ve kültür ortasındaki dengeyi sağlarken, sürdürülebilirliğe ve inovasyona Ehemmiyet veriyoruz. Bunun dışında operasyon yürüttüğümüz bölgelerde, blockchain ve finans konusundaki eğitimlerle hem kullanıcılarımızın daha şuurlu yatırım yapmalarını sağlamayı hem de bölümün gereksinim duyduğu eğitimli gençler yetiştirmeyi hedefliyoruz.”

“Operasyonlarda Daimi Olarak Fikirli Bir Yaklaşım Sergiliyoruz”

Geçtiğimiz Yıl yaşanan FTX krizi, birçok kripto borsasında likidite meselelerini beraberinde getirdi. öbür taraftan ABD bankaları da likidite sorunlarıyla yüzleştiler. Ekonomik bir figür olan likidite, yatırım alanında Aka bir Ehemmiyet taşıyor. Bu kapsamda Coinkolik’in sorularını yanıtlayan CoinW, kripto pazarının, bilgi birikimi ve tecrübesi olmayan yeni projeler ve borsalarla dolup taştığını aktardı.

Sektördeki beşinci yılını geçiren CoinW, operasyonlarında Daimi olarak fikirli bir yaklaşım sergilediğini ve büyümesini sağlam adımlar ile gerçekleştirdiğini söyledi.

Güven oluşturmaya ve sanayideki standartları muhafazaya odaklandığını belirten CoinW, şunları söyledi;

“Piyasadaki tecrübelerinden yararlanan CoinW, hem global standardizasyona hem de Lokal topluluklar ortasında itimat oluşturmaya öncelik veren stratejileri titizlikle tasarlıyor ve uyguluyor. CoinW, yeni operasyonel ve güvenlikle ilgili sertifikalar alarak, sanayi standartlarını müdafaaya olan bağlılığını gösterirken tıpkı vakitte Lokal kullanıcıların eşsiz gereksinimlerine odaklanıyor.”

Kripto borsası, global standardizasyon ile Mahallî uygulanabilirlik ortasındaki hisli dengeyi müdafaaya çalıştığını ve değişen pazar karmaşıklığında devinim ettiğini iletti. Ayrıyeten borsa, önümüzdeki yıllarda yenilik ve ilerlemeye istikamet vermeye de hazırlanıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir