parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Solana (SOL) Neden Yükseliyor? 26 Nisan 2023

Solana (SOL) Neden Yükseliyor? 26 Nisan 2023

admin admin -
18 0

Altcoin’lerin canlanmasıya Birlikte değer kazanan Solana (SOL), yükselişini sürdürebilir mi? Şimdiki olarak SOL’ü değerlendirdik.

Bitcoin (BTC), riskli bulunduğu bölgeden tırmanışa geçerek altcoin’lerde müspet fiyatlamalar yarattı. 21 doların altına sarkan SOL, BTC’nin de toparlanmasıyla yine Sıkıntı kazandı. 22 doların üzerine atmayı başarabilen tanınan coin, gerisine aldığı rüzgar ile Birlikte 25 doları hedefleyebilir.

Solana (SOL) Analizi

19,86 dolar düzeyinden yeni bir trende başlayan Solana (SOL), kendini 25 dolar düzeyinin üzerine atabilmişti. Yüzde 28,47’lik bir artış ile bu kadar kısa Vakit diliminde bu türlü bir ivme yakalayan SOL, BTC‘nin yükselmesiyle Bir arada yine parladı. Şimdiki 22,10 dolar düzeylerinde fiyatlayan tanınan coin, takviye düzeylerini sırasıyla 23,90 – 22,94 – 21.50 dolar olarak çalıştırabilir. Bilhassa de Ethereum’un (ETH) Güç kazandığı bir senaryoda, SOL’ün yine 25.50 doları denemesi mümkün görünüyor. Bu noktada fiyatın alacağı reaksiyon yükselişin devamı için Kıymetli kriterlerden biri. Alıcılar SOL tarafında baskın gelebilirse, SOL için kısa Vakit diliminde 27 dolar düzeylerine yükseliş mümkün görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir