The Sandbox ve Ledger Ortaklık Kurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 26, 2023 Yorum Yok

The Sandbox, ortakları için Emniyet entegrasyonu geliştirmek üzere Ledger Enterprise ile iştirak kurduğunu duyurdu. 

Sandbox’ın 23 Nisan’da resmi blog sayfası üzerinden duyurduğu Amel birliği Çeşitli teşebbüsleri içerecek. Bunun yanı Dizi paydaşlığın bir modülü olarak, The Sandbox’ın koleksiyon cüzdanındaki bütün NFT’ler Ledger Enterprise cüzdanına aktarılacak. 

Bu Birinci İştirakleri Değil

Şirketler 2022 yılında birinci Kez Birlikte çalışarak The Sandbox’ın metaverse’i üzerinde School of Block isimli bir oyun aracılığıyla kripto Emniyet eğitimini teşvik etmişti. 

Mayıs ayının sonunda Ledger, C serisi finansman cinsinde 109 milyon dolar toplayarak pahasını 1,4 milyar dolara çıkardı. VaynerFund, Cite Gestion SPV, True Küresel Ventures ve Digital Finance Group üzere yatırımcılar tarafından sağlanan sermaye, şirketin dağıtım ağını genişletmek, üretimi artırmak ve yeni eserler geliştirmek için kullanılacak. 

The Sandbox ise iştirak ağını genişletmek için etkin olarak çalışmaya devam ediyor. The Sandbox bu yılın başlarında Suudi Arabistan hükümeti ile bir mutabakat mutabakatı imzalayarak metaverse gelişiminde birbirlerini keşfetme, tavsiye etme ve destekleme kelamı verdi. 

Sandbox ayrıyeten daha Evvel Snopp Dogg, Gucci, Atari, HSBC ve Warner Music Group üzere Web3 alanının hem içinde hem de dışında birçok Değerli ismle paydaşlık kurdu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir