Avalanche (AVAX) Sahalara Geri Döndü

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 26, 2023 Yorum Yok

Geniş Vakit diliminde Değerli bir takviye düzeyinden dönen Avalanche (AVAX), üst istikametli hareketine tekrardan başladı.

21.50 dolardan bu yana değer kaybederek fiyatlayan AVAX, 16.60 dolar dayanağından Müşteri buldu. Geniş Vakit diliminde Aka ehemmiyete sahip olan bu düzey, AVAX’ın rotasını üst taraflı çevirmeyi başardı. Aktüel olarak 17.45 dolara gelen tanınan coin, bundan sonraki atılımı için daha şimdiden ekosistemini meraklandırdı. Bitcoin’in de (BTC) olumlu hava yaratması, AVAX’a tamamiyle yansımış gözüküyor.

AVAX, Kritik Bir Takviyeden Sekti

4 Saatlik AVAX grafiğini incelediğimizde, 16,60 dolar düzeyinden fiyatın tekraren sektiğini görebiliyoruz. Fiyatın o noktalardan Müşteri bulup yine yükselişe geçmesi, AVAX’ın yeni fiyatlamasıyla ilgili tahlil fırsatları sunuyor. Geçtiğimiz günlerde 16.60 dolara kadar gevşeyen AVAX, Tekrar birebir performansı sergileyip rotasını üst tarafa çevirmeyi başardı.

AVAX’ın olumlu fiyatlamalar yapması, daha Aka yükselişlerin habercisi olabilir mi? AVAX grafiğini geniş tabloda incelediğimizde, yükselişlerin önünün açılabilmesi için 18,22 – 19,33 ve Özellikle de 22 dolar bandının geçilmesi bu soruyu karşılıklar nitelikte olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir