parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Eski Coinbase Çalışanı, Dava Hakkında Konuştu

Eski Coinbase Çalışanı, Dava Hakkında Konuştu

admin admin -
16 0

Eski Coinbase çalışanı, içerden bilgi öğrendiği savıyla açılan dava hakkında çarpıcı sözlerde bulundu.

Dünyanın en tanınan kripto borsalarından olan Coinbase ile ilgili çarpıcı gelişmeler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Coinbase’in eski çalışanı Ishan Wahi‘ye “içerden bilgi öğrendiğine yönelikaçılan dava, kripto gündemine tekrar oturdu. Şirketin içersinden bilgi alarak Çeşitli aksiyonlarda bulunan çalışan, birçok suçlamayla karşı karşıya kalmıştı. Ishan Wahi, yaklaşmakta kripto Nakit listelemelerinin kardeşine ettiğini kabul ettikten sonra 9 Mayıs’ta bir ceza duruşmasına tabi tutuldu.

Ishan Wahi, Mahpus Mühletini 10 Ay ile Sonlandırmak İstiyor

Ishan Wahi’nin avukatları, salı gecesi geç saatlerde yapılan mahkeme müracaatıyla birlikte, Ishan Wahi’nin içeriden bilgi ticareti suçlamalarının karşılığının 10 aydan fazla hapis cezasına olmaması gerektiğini savundu. Mahpus mühletinin belirtilen vakitten Çok olmamasını vurgulayan Wahi ve avukatı, bu istikametteki çalışmalarını daha da sıkılaştıracağını Anlatım etti.

Coinbase ile ilgili olaylar sadece bununla sonlu kalmıyor. Bir müddettir Çeşitli bahisler ile gündeme gelen Coinbase, kripto sanayisinin gündeminde bir biçimde kalmaya devam ediyor. Bilhassa de birçok şirketten yatırım almaya devam etmesi, Coinbase’i kripto gündeminde ayakta tutuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir