Ripple’da (XRP) Karar Zamanı!

Altcoinler Nis 26, 2023 Yorum Yok

Bitcoin’in (BTC) 28 bin doları aşmasından sonra pek Fazla altcoin Misli yükselişler gösterdi, kritik bir fiyat bandına gelen Ripple (XRP) nasıl devinim edebilir?

BTC’nin üst taraflı atılım yapmasından sonra neredeyse bütün altcoin’ler Misli bir yükseliş gösterdi. Kısa müddet içersinde yüzde 6’ya yakın değer kazanan BTC, Özellikle de piyasanını önde gelen coin’lerini gerisinden getirdi. Teknik tahlil bakımından kritik bir noktaya gelen XRP, bu düzeyin aşılması durumunda daha Aka fiyat hareketlerine başlayabilir.

Ripple (XRP) Grafik Analizi

Birkaç gün Evvel 0,4710 düzeylerine gelerek buradan reaksiyon Meydan XRP, Tekrar birebir kıymete geldi. Ancak bu paha, şu Lahza için direnç vazifesi görüyor. XRP’nin gelmiş olduğu karar etabı, üst taraflı devam ettiği sürece sırasıyla 0,48 – 0,50 – 0,52 dolar pahalarını hedeflemesi olası olacaktır. Negatif bir eğilim Laf konusu olduğunda ise, 0,44 – 0,42 dolar düzeylerine Geri çekilmeler beklenen görünüyor. SEC-XRP savaşının da devam etmesiyle, XRP ekosistemindeki hareketlilik sürüyor. Kripto piyasasında da belli bir kısma sahip olan XRP yatırımcıları, XRP bazlı haberli sıkı sıkı takip ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir