XRP 0,5 Doları Geri Alabilecek Mi?

Altcoinler Oca 23, 2023 Yorum Yok

Kripto Nakit piyasası 2023’ün gelişini hayli optimist karşılarken piyasada demirbaşlardan olarak gösterilen XRP’ye Aka ölçüde Nakit girişleri yaşandı.

Para girişine istinaden nihayet 24 saat içerisinde XRP CoinGecko bilgilerine nazaran yüzde 3,9 yükseliş kaydetti.

XRP Yükselişini Sürdürebilecek Mi?

XRP’nin değeri , düzenleyici Görünüm etrafındaki rastgele bir meçhullüğü göz arkası ederken, devam eden kripto piyasası rallisinden kâr elde ederek yeni tepeleri hedefliyor. Bilhassa indikatörler, Daimi satın alma baskısının ortasında yeni direnç düzeylerinin kırıldığını gözler önüne seriyor.

Yazı yazıldığı Lahza itibariyle XRP, 24 saat içinde yaklaşık 1,04 milyar dolarlık bir girişi temsil eden 21,72 milyar dolarlık bir piyasa pahasına sahip. CoinMarketCap verilerine göre, 22 Ocak prestijiyle XRP 20,68 milyar dolarlık bir piyasa kıymetindeydi.

XRP fiyat grafiği

XRP’deki artan satın alma baskısı, varlığın Ripple ve SEC davasının sonucuna ait belirsizlikle karşı karşıya olduğu düşünüldüğünde, genel olarak daha geniş yükselişlere mahal verdi. Şu anda topluluk, tüm özetler dosyalandıktan sonra nihai kararı bekliyor.

Davadaki kazanımlar, CEO Brad Garlinghouse liderliğindeki birkaç Ripple yöneticisinin, 2023’ün ilk yarısında bahisle ilgili bir tahlilin geleceğine dair iyimserliklerini Anlatım ettikleri anne denk geliyor. Grup ayrıyeten mevzuyu kazanacağından da emin.

Bütün bu beklentiler ışığında uzmanlar XRP’de yükselişlerin devam edeceğini ön görüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir