Gemini’den Bir İşten Çıkarma Dalgası Daha!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 23, 2023 Yorum Yok

Son günlerde ismini sıkça andığımız kripto Nakit borsalarından biri olan Gemini, çalışanlarının yüzde 10’unu işten çıkarıyor.

Gemini nema getirisi sunduğu bir eserde çalıştığı Genesis Küresel Capital’in Sorun yaşamasından nasibini aldı. Kripto Nakit borsası daha evvelden de işten çıkarma yapmıştı.

Gemini Çalışanlarının Yüzde Onunu İşten Çıkardı

The Information tarafından görüntülenen bir iletiye nazaran, kripto borsası Gemini Haziran ayından bu yana en az üçüncü işten çıkarma cinsinde çalışanının yüzde 10’unu daha çıkarıyor.

Gemini, kripto borç veren Genesis Küresel Capital’in iflasından Dolayı sıkıntılar yaşamaya başladı ve Earn hesabı sahiplerine Nakit ödeyemedi. Gemini’nin kurucuları Cameron ve Tyler Winklevoss, Genesis’in anne şirketi olan Digital Currency Group ile Earn müşterilerine borçlu olunan 900 milyon doların üzerinde bir Twitter savaşına da girmişti.

Gemini’nin lideri ve kurucu ortağı, görüntülenen dahili iletide Cameron Winklevoss şunları söyledi:

“Bu yazdan sonra daha Çok indirim yapmaktan kaçınmayı umuyorduk, fakat dalımızdaki Kötü aktörler tarafından sürdürülen kalıcı Olumsuz makroekonomik şartlar ve gibisi görülmemiş dolandırıcılık, bize görünümümüzü gözden geçirmek ve işçi sayısını daha da azaltmaktan Öbür seçenek bırakmadı.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir