Brezilya ve Arjantin İçin Bitcoin Çağrısı

Bitcoin Oca 23, 2023 Yorum Yok

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ortak Nakit ünitesi arayan Brezilya ve Arjantin için Bitcoin’in gerçek seçim olduğunu düşünüyor.

Coinbase’in CEO’su ortak Nakit ünitesi arayışındaki bu ülke için Bitcoin’in biçilmiş kaftan olduğunu söyleyen bir Tweet attı.

Coinbase CEO’sundan Bitcoin Vurgusu

22 Ocak’ta iki Güney Amerika ülkesi , Arjantin pesosu ve Brezilya reali ile Enlem çalışacak ortak bir Nakit ünitesi yaratmaya hazırlandıklarını duyurmuştu. Bu duyuru, potansiyel olarak ikinci en Aka Nakit ünitesi bloğu oluşturabileceği ön görüsünü beraberinde getirdi.

Haber çıktığında Coinbase CEO’su Brian Armstrong , BTC’nin uzun vadeli gerçek bahis olacağını düşündüğü için bir Tweet atarak iki ülke için Bitcoin’i önerdi.

Global Macro Investor’ın kurucusu ve CEO’su Raoul Pal ise Brian Armstrong’un bu fikrine karşı çıktı. Pal’a nazaran, Amel döngüsünün aşağı kısmında yüzde 65 azalan ve üst döngüsünde 10 kat yükselen bir Ulusal Nakit ünitesine sahip olmak İdeal değil. Yönetici, işletmelerin bu durumda planlama ve riskten korunma konusunda zorluk yaşayacağına dikkat çekti. 

Pal attığı Tweet’te şunları lisana getirdi:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir