Web3 Sektöründe Yapılan Girişimlerin Sayısı Artıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 07, 2022 Yorum Yok

Kripto piyasasında bu yılın ortalarına hakikat başlayan düşüşe Karşın web3 ile irtibatlı ticari marka müracaatlarındaki artış sürüyor.

Küresel iktisat güçlü pürüzlerle karşı karşıya. Çeşitli finansal endeksler ve Ulusal Nakit üniteleri zati Daimi bir düşüşe Şahit oluyor. 2022 yılında kripto Nakit piyasasının performansı da epeyce zayıf ilerliyor. Yeniden de kripto Nakit üniteleri için ticari marka müracaatında bulunan Kıymetli şirketler, istikbal potansiyeline bağlı olarak istikrarlı bir halde web3 için yatırım yapmayı sürdürüyor.

Web3, Potansiyel Büyüme Alanı Olarak Görülüyor

Uzun müddettir düşüş havasının Yargıç olduğu kripto Nakit piyasası nedeniyle birçok firma iflasın eşiğine geldi yahut küçülmeye yönelik adımlar attı. öbür yanda ise bu durumu kıymetlendirmek emeliyle web3’e yatırım yapanlar var.

Ticari marka ve patent avukatı Michael Kondoudis‘göre, ABD’de NFT ve Blockchain ile ilgili ticari marka müracaatları 6 bini aştı. Bu yılın en Değerli ticari marka müracaatları Visa, PayPal ve Western Union’dan geldi.

Dünyaca Ünlü viski üreticisi Jack Daniels, otomotiv devi Ford ve yarış tertibi Formula 1 üzere şirketler ticari marka müracaatında bulundu. meşhur futbolcu David Beckham ve NBA yıldızı Stephen Curry üzere isimler de kişisel olarak web3 alanında yatırıma yöneldiler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir