parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Voyager ve Binance Karmaşası: Yargıç Geri Adım Atmıyor

Voyager ve Binance Karmaşası: Yargıç Geri Adım Atmıyor

admin admin -
24 0

ABD İflas Yargıcı Michael Wiles, Voyager Digital‘in Binance US‘a satılmasını engellemenin, fonlarını Geri almayı bekleyen müşterilere ziyan vereceğini belirtti.

Terra krizinin akabinde şekillenen kripto Nakit piyasasında iflas bildiren kripto kuruluşu Voyager Digital, hukukî süreçler nedeniyle bir türlü el değiştiremedi. Daha Evvel FTX‘e satışı Laf konusu olan şirket, FTXin iflas etmesiyle boşa düşmüştü. Akabinde devreye giren Binance US, düzenleyicilerin baskısından Dolayı şimdi tam manasıyla satışı tamamlayamadı. Lakin, Voyager Digital’in iflasına bakan Yargıç Michael Wiles, bütün düzenleyici baskılarına Karşın satışı onayladı ve Geri adım atmıyor.

Voyager, Baskılara Karşın Binance US’a Göz Kırpıyor

ABD İflas Yargıcı Michael Wiles, ABD’li yetkililerin ve düzenleyicilerin baskılarına karşın, Voyager Digital’in Binance US’a satılmasına yönelik verdiği onaydan dönmüyor.

Wiles‘a nazaran, bu muahedenin süratli bir biçimde gerçekleşmesi gerekiyor ve bu gerçekleşmediği takdirde ortaya mağduriyetler çıkabilir. Wiles, Voyager Digital tarafındaki fon sahiplerinin, bu satışı beklediğini Anlatım etti.

ABD’li yetkililerin satışı durdurma talebini reddeden Wiles, bu kararın evvelden onaylandığını ve gerçekleşmesi gerektiğini savundu. Ayrıyeten ABD’li yetkililer, satış sürecinin içerisinde olan bireylerin takip edilmesini talep etmişti.

Son olarak Wiles, ABD’li yetkililer ve düzenleyicilerin baskılarını abartılı bulduğunu belirtti ve iflas planının devamına karar verdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir