Valencia CF Fan Token (VCF) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 07, 2022 Yorum Yok

Valencia CF Fan Token (VCF), Valencia Futbol Kulübü’nün resmi taraftar token’ıdır. Taraftarları ile kulüp ortasındaki bağları kuvvetlendirmek gayesiyle çıkarılmıştır.

(VCF) Valencia CF Fan Token Nedir?

İspanyol Kulüp Valencia CF ve Socios işbirliği ile Valencia CF Fan Token (VCF), 18 Haziran 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. diğer bütün fan token’lar üzere Valencia CF Fan Token (VCF) da futbol tutkunları için yaratılmıştır. Taraftarlar ile kadro ortasında etkileşimi artırmak için bir köprü vazifesi üstlenmiştir. Sembolü VCF olan Valencia CF Fan Token’ın, kadro formasının göğüs kısmında amblem olarak yer alacağı duyrulmuştur. Ayrıyeten token logosunun yanı Dizi “by socios” yazısının da kadro formasında yer alacağı belirtilmiştir. Valencia Fan Token (VCF), 27 Temmuz 2021 Türkiye saati ile 14:00’da ön satışa çıkmıştır. Token’ın adedi 2 Euro’dan satışa çıkmış ve birinci etapta şahıs başı azamî 75 adet alınabilmiştir.

Valencia CF Fan Token (VCF) sahipleri, yatırımlarını değerlendirirken birebir vakitte taraftarı oldukları gruba da takviye olmaktadır. Futbol tutkunlarının severek yatırımlarını değerlendirdiği fan token’lar kullanıcılarına birçok avantaj da sunmaktadır. Valencia CF Fan Token (VCF) kullanıcıları, kulüp üzerinde birçok Laf hakkına sahip olurken birebir vakitte taraftarı oldukları ekibe Özel birçok fırsattan da yararlanmaktadır. Taraftarlar, Valencia CF Fan Token (VCF) ile kulübe Özel eserler kazanma bahtı, indirimli maç biletleri ve oyuncularla tanışma fırsatı üzere birçok imkana sahip olmaktadır.

Valencia CF Fan Token (VCF), Chiliz altyapısı ile çalışır ve madenciliği yapılan bir token değildir. Lakin Socios üzerinden oyunlar ile mükafatlar elde edilebilmektedir.

Valencia CF Fan Token (VCF) Nasıl Satın Alınır?

Socios üzerinden Valencia CF Fan Token (VCF) satın almak isteyen kullanıcılar için satın alma süreçlerini sıralayacak olursak;

VCF token satın almak için öncelikle telefona taşınabilir uygulama marketinden Socios app’i indirilmelidir. Uygulamaya Üye olunmalı ve sonra kimlik doğrulama süreçleri gerçekleştirilmelidir. Socios’tan taraftar token’lar sırf Chiliz (CHZ) kripto Nakit ünitesi ile alınmaktadır. Socios anne sayfada yer Meydan CHZ yükle kısmına geçilmelidir. Satın alınacak ölçü girildiğinde bu ölçüye denk gelen CHZ ölçüsü Çabucak altında gösterilecektir. Satın alınan Chiliz kripto Nakit ünitesi Çabucak hesaba yatmaktadır. Chiliz kripto Nakit hesaba yattıktan sonra anne sayfadan Piyasa yazan yere tıklanmalıdır. VCF/CHZ isimli sütuna tıklanmalıdır. Satın al kısmından alınmak istenen VCF token adedini girilir. Satın alma buyruğu süreç sırası geldiğinde gerçekleşecektir.

Chiliz Borsası’ndan Valencia CF Fan Token (VCF) satın almak isteyen kullanıcılar için satın alma süreçleri;

VCF Token satın almak için tarayıcıdan Chiliz’in web sayfasına gidilir ve Üye olunur. Dilerseniz web sitesi yerine taşınabilir uygulama marketlerinden de Chiliz uygulamasını indirerek VFC fan token satın almayı tercih edebilirsiniz. Chiliz Exchange’e olduktan sonra doğrulama süreçlerini gerçekleştirilmelidir. Akabinde Nakit yüklenmelidir. Piyasa yazan sekmeye geçilir ve VCF token seçilir.

Satın almak istenilen ölçü yazılır ve VFC satın al’a basılır. Valencia CF Fan Token (VCF) satın alma süreci gerçekleşmiş olur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir