Sam Bankman-Fried FTX’in Durumunu Değerlendirdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 07, 2022 Yorum Yok

Yaşanan tartışmaların akabinde Sam Bankman-Fried FTX’in durumunu attığı bir Tweet dizisinde kıymetlendirdi.

Kripto Nakit borsası FTX, Alameda Research’ün bilançosunun sızdırılmasının akabinde kullanıcılar tarafından baskı altında kalmıştı. Bunun üzerine Amerika menşeli firmanın CEO’su Sam Bankman Fried Twitter üzerinden kullanıcılarına açıklamalarda bulundu.

Sam Bankman-Fried: FTX’in Durumu İyi

Alameda Research’ün sızdırılan bilançosunda yer Meydan FTX’in token’ı kullanıcılarda tedirginliğe Sebep olmuştu. Bilançonun sızdırılan kısmında şirketin yaklaşık 8 milyon dolarlık borçta olduğu görünüyordu lakin şirket CEO’su tarafından gelen İzah bu durumu reddeder biçimdeydi. Bunun yanında Binance CEO’su CZ’nin Binance’in sahip olduğu FTT token’larının tasfiye edileceğini açıklaması kullanıcılarda tedirginliğin yerini panik ve tasaya bıraktı.

Bunun üzerine FTX CEO’su Twitter üzerinden bir paylaşım gerçekleştirdi ve şöyle dedi:

“Bir rakip temelsiz telaffuzlarla peşimize düşmeye çalışıyor. FTX’te Sorun yok. Varlıklar iyi”

Tweet dizisinde FTX’in yaptığı açıklamalara da alıntı yapan Bankman-Fried FTX’in varlıklarının bütün alıcı varlıklarını kapsayacak kadar kâfi olduğunu belirtti. ek olarak bütün Nakit çekme süreçlerini gerçekleştirdiklerini ve gerçekleştirmeye devam edeceklerini de söyledi. Tweet dizisinin sonunda CZ’ye atıfta bulunarak ekosistem ismine birlikte çalışabilmemizi Fazla isterdim dedi.

https://twitter.com/SBF_FTX/status/1589598285798707202

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir