Uniswap’ın v3 Protokolü 1 Nisanda Ücretsiz Olacak

Altcoinler Mar 13, 2023 Yorum Yok

Uniswap v3 protokolü, 1 Nisan’da İş Kaynak Lisansının sona ermesinin akabinde fiyatsız olacak.

Uniswap v3 protokolü, 1 Nisan’da İş Kaynak Lisansının sona ermesinin akabinde, Aleni kaynak yazılım olarak kullanım için büsbütün fiyatsız olacak formda ayarlandı.

Uniswap v3 Protokolü Lisansı Bitince Fiyatsız Olacak

Uniswap v3 protokolü, likidite sağlayıcılarının ticaret yapmaya istekli oldukları bir fiyat aralığı belirlemelerine İmkan tanıyarak kapital verimliliğini artırmaya yönelik.

Uniswap’ın yayınladığı resmi evraklara nazaran, en Aka merkeziyetsiz borsa (DEX) Uniswap sürüm 3’ün (v3) Temel protokolü, var İşletme Kaynağı Lisansının (BSL) 1 Nisan’da sona ermesinin akabinde Aleni kaynaklı yazılım olarak büsbütün fiyatsız kullanım için ayarlandı.

Uniswap Labs tarafından geliştirilen Uniswap v3, kullanıcıların merkezi bir otoriteye güvenmeden kripto Nakit ticareti yapmalarını sağlayan merkeziyetsiz bir değişim protokolüdür. Uniswap v3 için BSL lisansı ile birlikte 2021’de piyasaya sürüldü ve kodun ticari olmayan ve üretim dışı fiyatsız kullanımına müsaade verildi.

Uniswap’in v3 protokolü, kullanıcıların bir likidite havuzuna token yatırmasına ve bu havuzdaki hisselerini temsil eden havuz token’ları almasına İmkan tanır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir