parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. DAO Maker’ın CEO’su, Crypto Zoo’ya Alternatif Oyun Üretti

DAO Maker’ın CEO’su, Crypto Zoo’ya Alternatif Oyun Üretti

admin admin -
20 0

DAO Maker’ın CEO’su Chris Zaknun, Logan Paul’un Crypto Zoo projesine alternatif bir oyunu 30 günde inşa etti.

DAO Maker’ın CEO’su Chris Zaknun, Logan Paul’un NFT oyununa alternatif yaratmak için Yapay zeka kullandı. Zaknun, Ocak ayında yaptığı bir paylaşımda: “Crypto Zoo’yu inşa etmek 30 gün sürüyor. Bunu kanıtlamak için inşa edeceğim” sözlerini kullandı. 

Proje Önümüzdeki Hafta Yayında

Logan Paul, Ağustos 2021’de Crypto Zoo isimli bir proje duyurmuştu. Projenin NFT satışlarında 3 milyon doların üzerinde, token satışında ise on milyonlarca dolar topladığı bildirildi. Lakin, proje Laf verildiği üzere gerçekleştirilemedi. Paul geliştiricileri kodu alıp kaçmakla suçlarken, geliştiriciler Paul’ün kendilerine ödeme yapmadığını tez etti. 

Eleştirmenlerin “dolandırıcılık” olarak nitelediği Crypto Zoo oyunundan esinlenen DAO Maker CEO’su Christoph Zaknun’da Degen Zoo isminde yeni bir oyun yarattı.

Zaknun’un 30 günde oluşturmayı başardığı Degen Zoo’nun test etapları tamamlandı. Projenin önümüzdeki hafta yayına alınması bekleniyor.

Bununla Birlikte Degen Zoo, kuşağı tükenmekte olan canlılara dikkat çekmek hedefiyle oluşturulan bir proje. Degen Zoo içerisinde jenerasyonu tükenmekte olan 120 farklı çeşidi içeren bir NFT koleksiyonu bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir