Twitter’ın, Kripto Bölüm Yöneticisi İstifa Etti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 19, 2022 Yorum Yok

Twitter‘ın kripto kısmı lideri Tess Rinearson, toplumsal medya platformundaki işini sonlandırdığı belirtildi.

Dünyanın en faal toplumsal medya platformlarından biri olan Twitter, Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra belini doğrultamıyor. Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Twitter’da işten çıkarmalar ile gündemde yer edindi. Toplumsal medya platformunun daha tertipli ve daha sistematik olmasını isteyen Musk, çalışma halinde değişikliklere gitti. Yıllardır devam eden bir nizamın bozulması, birçok Kıymetli ismin şirketten ayrılmasına yol açtı. Bu isimlerden biri olan kripto kısım lideri Tess Rinearson, istifa etti.

Twitter’ın, Kripto Kısmında Çalkantılar Sürüyor

Dünyanın en zengini olarak tabir edilen Elon Musk, Twitter için birçok işten çıkarma ve değişiklik gerçekleştirdi. Bu değişimlerin tesiriyle, üst seviye çalışanlar vazifesi bırakmaya başladı.

Bloomberg’in haberine nazaran, Twitter’ın kripto departmanında üst seviye isimler şirketten ayrılıyor. Toplumsal medya platformunun, kripto kısım lideri Tess Rinearson yaprak dökümünü başlattı. Kripto kısmından ayrılan bir öteki İsim ise Hamdi Allam oldu. Kısmın yazılım mühendisi Allam, istifa etti.

Twitter platformunda, profil fotoğraflarda NFT kullanımını getiren Rinearson olmuştu. nihayet yaşanan ayrılıkların akabinde, Twitter kripto alanında nasıl bir yol izleyecek şimdi bilinmiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir