Man Group, Kripto Hedge Fonu Çıkaracak

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 19, 2022 Yorum Yok

Yaklaşık 150 milyar dolarlık bir varlığı yöneten Man Group, kripto hedge fonu çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Dünyanın en Aka ikinci kripto Nakit borsası olarak tabir edilen FTX’in iflas etmesi, kripto sanayisini derinden etkiledi. Kripto Nakit piyasasının geleceği, yatırımcılar tarafından hayli merak ediliyor. Düzenlemeler, merkezileşme, şeffaflık, varlık raporları ve birçok bahisler gündemde yer aldı. FTX şirketinin, 1 milyondan Çok kişiyi probleme soktuğu belirtildi. bütün bu karamsar süreçlere karşın, dünyanın en Aka halka Aleni hedge fon şirketi olan Man Group çalışmalarını sürdürüyor.

150 Milyar Dolar varlıklı Man Group, Kripto Hazırlığı Yapıyor

Bloomberg‘in yapmış olduğu habere nazaran Man Group, nihayet birkaç aydır kripto riskten korunma fonu stratejisi geliştiriyor.

Halka açın en Aka hedge fon şirketi olarak tabir edilen Man Group, yaklaşık 150 milyar dolarlık bir varlığı yönetiyor. Yatırım varlık Yönetim şirketinin, Yıl sonuna kadar kripto hedge fonunu başlatması bekleniliyor.

Kripto fonunun başlangıç süreçlerinin, karşı taraf risklerini değerlendirmesine bağlı olduğu açıklandı. Ayrıyeten, şirketin bir ünitesi kripto Nakit vadeli süreçlerini halihazırda yürütüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir