LandVault, Metaverse Reklam Entegrasyonunu Getiriyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 19, 2022 Yorum Yok

Metaverse reklam platformu LandVault, entegre reklamcılığı getirmek için Decentraland (MANA) kozmosunun tanınan oyunu ile paydaşlık kurdu.

Geçtiğimiz yıllarda dünyanın en tanınan bölümlerinden biri olan metaverse, nihayet kripto ayı piyasasıyla Birlikte düşüş yaşadı. Yatırımlar, geliştirme fiyatları ve yeni proje maliyetleri konusunda ezalar gündeme geldi. Meta şirketi, sanal dünya çalışmaları nedeniyle Önemli ziyanlar ettiğini fakat vazgeçmeyeceğini bildirdi. Kripto sanayisindeki şirketler de bu alandaki çalışmalarında Geri çekilmeler yaşadılar. Lakin, bütün bu süreçlere Karşın sanal dünya geleceğin en Kıymetli ögelerinden biri olarak görülüyor. nihayet olarak LandVault, reklam entegrasyonu için çalışmalarına başladı.

Metaverse için Reklam Zamanı

ICE Poker, Decentraland’ın en tanınan yerlerinden biri oldu. Oyun, Messari raporlarına nazaran günlük etkin 7.8 bin kullanıcı çekiyor.

Metaverse oluşturucuları ve reklam platformu LandVault, poker oyununa entegre reklamcılık getirmek için Decentral Games ile iştirak kuracak.

Diğer taraftan, Roblox üzere Aka markalar da reklam entegrasyonu üzerinde araştırmalarını sürdürüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir