parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. TRX Kurucusu Justin Sun, USDC’den Milyon Dolarlar Kazandı

TRX Kurucusu Justin Sun, USDC’den Milyon Dolarlar Kazandı

admin admin -
22 0

Onchain tahlil platformu Lookonchain, Tron (TRX) kurucusu Justin Sun’ın depeg gerçekleştirerek 3,3 milyon dolar depeg yaptığını bildirdi.

Son vakitlerde patlak veren stablecoin’lere yönelik gelişmeler devam ediyor. Tanınan onchain platformlarından olan Lookonchain, yayınladığı raporlar sonucunda beklenen olarak Justin Sun‘a bağlı bir kripto cüzdanının 11 Mart tarihinde depeg yaptığını belirtiyor. Yapılan sürece ilişkin dataları bildiren Lookonchain, depeg‘in yaklaşık olarak 3,3 milyon dolar bedelinde olduğunu vurguladı.

Justin Sun’ın USDC Süreçlerine Dair Bilgiler Paylaşıldı

Yapılan depeg süreciyle ilgili detaylı bilgileri paylaşan Lookonchain, 0xbcb7 adresinin, stablecoin’in depeg olmasından sonra Aave‘den 50 milyon USDC çektiğini belirtti. Adres daha sonra bu USDC‘yi eş oranda DAI ile takas etti ve birebir vakitte DAI ile takas etmek için Binance’ten 30 milyon USDC’nin üzerinde Nakit çekti.

Süreç ilerlediğinde tıpkı adres Binance‘ten 214,9 milyon USDT çekip bunun 100 milyonunu 103,3 milyon USDC ile takas ettiği görülüyor. Adres ayrıyeten, DAI için USDC‘yi takas etmeden Evvel 75 milyon USDT’yi 75,5 milyon DAI ile değiştirdi. USDC’nin yine pahalanmasıyla birlikte, adres 30 milyon USDT ile 20 milyon USDC satın alırken 30 milyon DAI’yi 30 milyon USDC ile takas edildi. 50 milyon USDC’nin tamamı daha sonra yeni bir adres olan 0x30Dff’ye gönderildi.

Ayrıca 0x30Dff adresi Justin Sun’dan 100 milyon USDC almış ve olası olarak USD’ye dönüştürmek üzere Coinbase’e 150 milyon USDC aktarmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir