parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Coinbase, Standart Chartered ile Ortaklık Kurdu

Coinbase, Standart Chartered ile Ortaklık Kurdu

admin admin -
24 0

Coinbase, genişleme planının bir modülü olarak Standart Chartered ile iştirak kurduğunu duyurdu.

Coinbase, önümüzdeki sekiz hafta içinde memleketler arası alanda genişlemeyi planladıklarını ve bu genişlemeye Singapur ile başlayacaklarını söyledi. Platform 15 Mart’ta yaptığı açıklamada, genişleme planının bir modülü olarak Standart Chartered ile stratejik paydaşlık kurduğunu açıkladı.

Ortaklık, Bankaları ve Kriptoyu Bütünleştiriyor

Borsa, Singapurlu yatırımcıların artık Coinbase hesapları ile rastgele bir Mahallî banka ortasında Nakit transferi yapabileceklerini belirtti.

Bununla birlikte, Singapur Nakit Otoritesi (MAS), kripto kurallarını sıkılaştırmaya başladığından beri perakende kripto Nakit ticaretini engelledi.

Kıdemli Bakan Tharman Shanmugaratnam, daha Evvel MAS’ın kripto Nakit üniteleri konusunda dikkatli olduğunu ve kripto Nakit ünitelerinin tehlikeli tabiatına dikkat çekerek perakende yatırımcıları ticarete katılmaktan caydırdığını belirtmişti. Buna Karşın Coinbase, borsa hesabı ile Lokal bankalar ortasında fiyatsız olarak fon transferine müsaade vermeyi vaadediyor. Uyumluluğu yineleyen Coinbase, MAS’tan Prensip İçi onay (IPA) aldığını söyledi.

Bununla Bir arada Coinbase, yeni özelliği ile ilgili de bir duyuruda bulundu. Borsa yaptığı duyuruda: “Singapurluların uygulamalarında kullanmaya alışkın oldukları tanıdık ve inançlı “2 tıklama” tecrübesi olan Singpass’ı tanıtmaktan ve platformumuza katılmanızı kolaylaştırmaktan memnuniyet duyuyoruz” sözlerini kullandı.

Coinbase aynı vakitte 12 Mart’ta iflas eden Signature Bank’ta 240 milyon dolar parasının kaldığını da açıkladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir