parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Reddit’in Kripto Tercihleri: Bu Yılın En İyi 7 Kripto Oyun Coin’i (Sponsorlu)

Reddit’in Kripto Tercihleri: Bu Yılın En İyi 7 Kripto Oyun Coin’i (Sponsorlu)

admin admin -
24 0

2023 yılı, kripto oyun sanayisi için Aka bir Yıl olmaya Namzet ve Reddit’in kripto tutkunları nihayet vakitlerde hangi tokenleri takip etmeleri gerektiğini konuşuyor. Bu makalede, kaçırmayı göze alamayacağınız en düzgün yedi kripto oyun coinini bulacaksınız. Esaslı dev projelerden heyecan verici yeni projelere kadar, kusursuz kripto oyun yatırımınızı burada bulacaksınız. 

1. Metacade (MCADE)

, nihayet haftalarda Reddit kripto yatırımcıları ortasında giderek İlgi kazanan P2E (Kazanmak İçin Oyna) oyunları için toplumsal bir merkez olmuştur. Platform kullanıcıların kendileriyle tıpkı görüşteki P2E meraklılarıyla irtibat kurabileceği, GameFi’de kendi farklarını ortaya koyabilecekleri, oyun geliştiricilerinin ise Web3’ün birinci eşit fonlama programlarından birine katılabileceği bir yerdir. Oyuncular, Metacade’in kullanıcılara azamî fayda sağlamasıyla Birlikte en güzel oyunları keşfedebilecek, incelemeleri okuyabilecek ve en yeni GameFi alfalarına erişebilecekler. 

Öte yandan Metacade, yeni kripto ve blok zinciri teknolojisiyle kendisini diğer toplumsal platformlardan ayırıyor. Metacade, kullanıcılardan yalnızca platforma katkıda bulunmalarını beklemek yerine, kullanıcılarına platformu büyüttükleri için mükafatlar sunuyor. Kapsamlı P2E fırsatlarının yanı sıra, kullanıcılar yorum ve ipuçları yayınlama ve üyelerle yararlı hallerde etkileşim kurmaları karşılığında da MCADE token elde edebiliyor.

Metacade, üyeleri için birdenbire Çok çıkar fırsatı sunuyor. Kullanıcılar P2E gelirlerini nasıl en üst seviyeye çıkaracaklarını öğrenerek sadece turnuvalara, Ödül çekilişlerine ve yarışlara katılmakla kalmayıp, platformun 2024’te açılması planlanan Amel panosu sayesinde nizamlı gelirlere de sahip olabilirler. Metacade üyeleri bu Amel panosunda, oyun ve Web3 sanayilerinin önde gelen isimleriyle çalışabilecekleri değerli fırsatlar bulacaklar. 

Reddit kripto hayranları, Metacade’in Metagrant projesini GameFi kesimindeki en Aka yeniliklerden biri olarak nitelendiriyor. Metagrantlar, platformun sahip olduğu kaynakların, kullanıcılar tarafından oynamak istedikleri oyunları ortaya koyan geliştiricilere yönlendirilmesine İmkan tanıyor. Finansman kazanmak emeliyle, geliştiricilerin bir Metagrant müsabakasında fikirleri için en Fazla oyu almaları gerekiyor. Bu, GameFi dalında inovasyonu teşvik etmeye Yardımcı oluyor ve kullanıcıların sevdikleri oyunların geleceğini şekillendirmede daha faal bir rol oynayabilmelerini sağlıyor.

Son olarak, Metacade tam merkeziyetsizlik amacını gerçekleştirmek için 2024 yılında merkeziyetsiz otonom bir tertibe (DAO) geçiş yapacak. Bu atılım, platformun büsbütün oyuncular tarafından yönetileceği, yeni güncellemelerin hayata geçirilmesi ve platformun gelecekteki istikametinin belirlenmesi için nitekim eşit bir karar alma süreci sunacağı manasına geliyor.

Sahip olduğu topluluğa, merkeziyetsizleşme siyasetine ve oyunculara her adımda artı değer sunmaya kuvvetli bir formda odaklanan Metacade, P2E bölümünü domine etmeye hazırlanıyor. Presale başlangıcından bu yana yalnızca 16 hafta içinde $10.2m ‘ın üzerinde MCADE token’ı satıldı ve 2023’te beklenen patlamadan Evvel daha Çok yatırımcı bu token’a sahip olmak için yarıştıkça bu ölçünün süratle artması bekleniyor.

>>> Metacade presale’ına katılabilirsiniz <<<

2. ApeCoin (APE)

ApeCoin, Reddit’teki kripto hayranlarının en sevdiği kripto oyun coinlerinden birisidir. İnanılmaz derecede başarılı Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT projesinin ardındaki şirket olan Yuga Labs tarafından yaratılan ApeCoin, ortak bir vizyonu paylaşan merkeziyetsiz bir topluluğun odağında yer almaktadır. APE, Ape DAO’da oy kullanmak ve Özel eserlere, etkinliklere, hizmetlere ve oyunlara erişim sağlamak için kullanılıyor. 

Birçok Reddit kullanıcısı, Yuga’nın Improbable ve The Sandbox’ın anne şirketi Animoca Brands ile işbirliği içinde geliştirdiği sürükleyici metaverse tecrübesi Otherside’ın lansmanını heyecanla bekliyor. Yuga‘ya nazaran, grubu birebir anda “binlerce insanın etkileşime girdiği” “mümkün olan en uygun metaverse’i” geliştirmeye çalışıyor.

Otherside, kullanıcıların NFT’lerine dayalı avatarlar yaratmalarına ve Otherdeeds olarak bilinen metaversedeki dijital mülklere sahip olmalarına İmkan sağlıyor. Oyun şimdi piyasaya sürülmemiş olsa da, OpenSea‘ye nazaran Otherdeeds süratle yükselerek en Fazla süreç gören dördüncü NFT projesi haline geldi ve bu durum bizlere projeye duyulan heyecanı açıkça gösteriyor. APE’nin Otherside’ın oyun içi Nakit ünitesi olması beklentisinden ötürü, Reddit kullanıcıları oyun piyasaya sürüldüğünde tokenin süratle değer kazanacağını varsayım ediyor. 

3. Shiba Inu (SHIB)

Pek Fazla şahıs bu projeyi Dogecoin’den esinlenen Yalın bir göğüs coin olarak görse de, Shiba Inu en Aka Reddit kripto topluluklarından birini oluşturmayı başardı. r/SHIBArmy‘nin neredeyse 500 bin üyesi Mevcut ve bunların birçok Shiba Inu tokeninin tutkulu birer destekçisi. Bitcoin’in kodlarına bağlı olan Dogecoin’in tersine SHIB, Ethereum tabanlı bir token olup, Özellikle Shiba Eternity ve yakında çıkacak olan “SHIB: The Metaverse” için oyun içi satın alımlar ve NFT’ler için bir ödeme hali olarak kullanılabileceği manasına gelmektedir. 

Shiba Eternity, gördüğü Aka ilginin sonucunda Ekim 2022’nin başlarında piyasaya sürüldü. Oyuncular Shiboshi NFT’lerini, sahip oldukları destelerini büyütmek ve rütbelerini yükseltmek için öteki oyunculara karşı kart savaşlarında kullanabilirler. Oyun yalnızca Google Play Store‘da 100 binden Çok Defa indirildi. 

SHIB: The Metaverse, web sitesinde belirtildiği üzere, “toplum olarak tarihimizin tepe noktası, yenilikçiliğimizi ve birlikteliğimizi nitekim konutumuz diyebileceğimiz bir yerde sergileyen kaliteli bir görsellik katmanında sanal olarak sergileniyor.” Şimdi bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, iddiası çıkış yılı 2023. Reddit kripto hayranlarına nazaran, Shiba Inu ekosistemine yapılan bu ekleme SHIB’in süratle yükselmesine neden olabilir. 

4. The Sandbox (SAND)

The Sandbox en Fazla tanınan kripto oyun projelerinden biridir. Decentraland ile Bir arada The Sandbox, Facebook’un Meta olarak yine markalaşmasının akabinde İlgi odağı haline geldi. Decentraland, kullanıcılara etkileşimde bulunabilecekleri sanal bir dünya sunmaya odaklanırken, The Sandbox, oyuncuların oyun tecrübelerini oluşturmalarına, paylaşmalarına ve bunlardan Nakit kazanmalarına İmkan tanıyan oyunlara odaklanmaktadır.

Platform kullanıcılarına rastgele bir kodlama bilgisine sahip olmadan inanılmaz derecede sürükleyici tecrübeler yaratabilmeleri için muhtaçlık duydukları bütün araçları sunuyor. Biricik koşul, oyuncuların istedikleri şeyi inşa etmeye başlayabilmeleri için LAND NFT ile temsil edilen bir yere sahip olmalarıdır. The Sandbox’ın altyapısı kullanılarak şimdiden düzinelerce oyun geliştirildi ve oyunculara metaverse’de saatler süren cümbüş tecrübesi sunuldu.

Reddit kripto hayranları, SAND’in yükselişe geçebilecek olmasının en Aka nedenlerinden biri olarak The Sandbox’ın heyecan verici iştiraklerinin sayısını gösteriyor. The Walking Dead, Tony Hawk, Gucci, Adidas ve The Smurfs üzere birçok marka The Sandbox ile metaverse dünyasına giriş yaptı ve bu liste 2023’te de büyümeye devam edecek üzere görünüyor.

5. Enjin Coin (ENJ)

Enjin, Reddit’teki kripto tutkunlarının listelerinde sistemli olarak en düzgün kripto oyun coinlerinden biri olarak üst sıralarda kendine yer bulmaktadır. Yüklü olarak geliştiricilere yönelik bir platform olan Enjin, geliştiricilerin oyun içi öğeleri blok zincirine yerleştirmelerine Yardımcı olmak için apansızın Çok yazılım geliştirme kiti (SDK) sunuyor. Geliştiriciler, kendi Özel tahlillerini oluşturmak yerine, blockchain teknolojisini oyunlarına basitçe entegre etmek için Enjin’i kullanabiliyor. 

Enjin süreci epeyce kolaylaştırıyor. Geliştiricilerin oyun içi varlıklarına karşılık gelen NFT’leri üretmesi ve bunlara sadece bu NFT yok edildiğinde kullanılabilen ENJ token’ı üzerinden bir değer ataması kafidir. Bu NFT’ler daha sonra oyuncular ortasında süratli ve inançlı bir formda takas edilebilir ve Enjin Akıllı Cüzdan’da görüntülenebilir.

Daha Çok P2E ve metaverse oyun ortaya çıktıkça, Enjin, varlık sahipliği sistemlerini oluşturmanın getirdiği sorunlardan kaçınmak isteyen geliştiriciler için Fazla yararlı bir hizmet sunacak. Reddit’teki birçok kripto tutkunu, 2023 yılında P2E ve metaverse dalları büyüdükçe ENJ’nin de yükselişe geçeceğini düşünüyor.

6. WAX (WAXP)

WAX yahut Worldwide Asset eXchange, dijital varlıkların ve NFT’lerin alım satımı için Özel olarak tasarlanmış bir blok zinciridir. Dijital koleksiyon sanayisinin devlerinden OPSkins tarafından geliştirilen WAX, sanal varlıkların depolanması ve süreç görmesi için kullanımı kolay, karbon-nötr bir platform sunuyor. En düzgün kripto oyun paralarından biri olan WAX, NASCAR, Capcom, Sony, Mattel ve Lionsgate üzere birtakım Aka markalarla şimdiden paydaşlık kurdu.

WAX, NFT koleksiyonlarını başlatmayı, markalar için olabildiğince kolay hale getirmeyi amaçlamaktadır. Enjin üzere, WAX da anne akım NFT ve GameFi’nin benimsenmesi için Gerekli kritik altyapıyı sağlayarak kendisini P2E ve metaverse oyun dünyasına girmek isteyen şirketler için Dava bir File haline getiriyor.

Reddit’teki pek Fazla kripto tutkunu, WAX’ın potansiyelinin birincil göstergesi olarak Alien Worlds’ün başarısına dikkat çekiyor. Sistemli olarak 300 binden Çok haftalık oyuncuya (DappRadar) ulaşan oyun – diğer bütün P2E oyunlarından daha Çok – WAX’ın blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Dahası, en tanınan ikinci P2E oyunu olan Splinterlands de WAX tabanlıdır. P2E büyümeye devam ettikçe, birçok Reddit kullanıcısı zincirin Lokal tokenı WAXP’nin yeni tepelere ulaşacağını düşünüyor. 

7. Treasure (MAGIC)

MAGIC, kendisini “merkeziyetsiz Nintendo” olarak tanımlayan bir proje olan Treasure ekosisteminin Lokal Nakit ünitesidir. Treasure, merkeziyetsiz bir oyun ekosistemi olup üç farklı kısımdan oluşmaktadır: kartuşlar (oyunlar), Ufak topluluklar ve altyapı. Ekosistemde halihâzırda her biri oyun içi Nakit ünitesi olarak MAGIC token kullanan sekiz P2E ve metaverse oyun bulunuyor. 

Bunun yanı sıra, Arbitrum ağı üzerinde çalışan bir NFT pazaryeri olan Trove da bulunmaktadır. Bu pazarda oyuncular, MAGIC yahut ETH kullanarak Treasures ismi verilen oyun içi varlıklarını takas edebilirler. Oyunların kendi alt toplulukları olmakla birlikte, her topluluğun misal kaynaklar, loncalar ve ideolojiler aracılığıyla birbirleriyle ortak bir bağı da bulunmaktadır.

En kıymetlisi, Treasure, geliştiricilerin merkeziyetsiz P2E ve metaverse oyunlar oluşturmak için gereksinim duydukları altyapıyı sağlamaktadır. Treasure, Biricik bir token ile birleştirilen Birlikte çalışabilir bir ekosistem yaratarak oyun geliştirme alanında bir ihtilal yaratmayı hedefliyor. Bankless Times‘a nazaran, yakın vakitte Treasure Binance, Gate.io ve Huobi’de listelenerek MAGIC’in süratle yükselmesine neden oldu. Reddit’teki pek Fazla kripto yatırımcısı, 2023 yılında proje büyüdükçe MAGIC’in de büyümek için Fazla daha Çok alana sahip olacağına inanıyor.

Metacade (MCADE) Şimdiye Kadarki En Aka Kripto Oyun Yatırımınız Olabilir

GameFi piyasası genişlemeye ve bu Yıl kriptonun en Kıymetli trendlerinden biri haline gelmeye devam ettikçe, bu tokenler yatırımcılara inanılmaz yararlar sağlayacak üzere görünüyor. Apecoin ve Shiba Inu metaverse vizyonlarını gerçekleştirebilirse, talep bir gecede artarken ilgili tokenler adeta uzaya fırlayabilir. Bunun yanında, Enjin ve WAX üzere projeler, blok zinciri oyunlarının ardındaki kritik altyapıyı sağlayarak, bölüm bir Tüm olarak büyüdükçe, bundan faydalanmaya devam edecek.

Ancak yatırım potansiyeli açısından hiçbiri Metacade ile uzunluk ölçüşemez. Topluluklar oyuncular için Fazla kıymetlidir ve Metacade, değerli ve yenilikçi özelliklerden oluşan eksiksiz bir Eser paketi sunarak, sadece P2E oyuncularının değil, birebir vakitte Fazla Çeşitli alanlardan gelen oyun meraklılarının buluşup GameFi dünyasını Birlikte keşfetmeleri için de bir numaralı adres olmaya Namzet görünüyor.

Siz de bu projeye katılmayı düşünüyor musunuz? Elinizi çabuk tutsanız uygun olur. Şu anki kademe tükenip bir sonraki kademeye geçiş yapılmadan Evvel MCADE’in $0.017’da uzun mühlet kalması beklenmiyor. P2E oyunlarının gelecekteki beklenen önderlerinden biriyle birinci adımları atabileceğiniz, hayatta karşınıza belkide yalnızca bir Sefer çıkabilecek bu fırsatı kaçırmayın

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir