Trabzonspor Fan Token (TRA) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 04, 2022 Yorum Yok

Trabzonspor Fan Token, Trabzonspor Kulübü’nün Socios iştiraki ile geliştirdiği resmi taraftar tokenıdır. Kısaltması TRA’dır.

Trabzonspor’un Socios.com Amel birliğiyle ortaya çıkardığı TRA, 22 Eylül 2020’de satışa sunulmuştur. TRA, Ethereum blockchain’inde bir side chain olarak çalışan kripto paradır. 

Bu projenin Temel maksadı, Trabzonspor ile taraftarlar ortasındaki etkileşimi artırmaktır. Taraftarlar, TRA token satın aldıkları Vakit kulüp kararları üzerinde Laf sahibi olabilme imkanına ulaşmaktadır. Kulübün sunduğu Türlü avantajlardan yararlanabilen TRA token kullanıcıları, bu yolla ekiplerine verdikleri dayanağı de kripto Nakit yatırımı olarak da sürdürmektedir.

Taraftar tokeni olarak piyasaya sürülen TRA, madenciliği yapılan bir kripto Nakit çeşidi değildir. Fakat “artırılmış gerçeklik” ile token avı yapılarak elde edilebilmektedir. Trabzonspor Fan (TRA) Token yorumlarına bakıldığında kripto Nakit uzmanları, sportif başarılara endeksli bir taraftar tokeni olan TRA’nın olumlu istikamette bir gelişim gösterdiğini belirtmektedir.

Trabzonspor Fan Token (TRA) Avantajları

Taraftarlar ile Trabzonspor ortasındaki etkileşimi artırmayı hedefleyen TRA ile taraftarlar kulüpte alınan kararlarda Laf sahibi olabilmektedirler. Ayrıyeten futbolcularla tanışmak ve maçları VIP izlemek üzere yenlikçi tecrübeler de TRA sahiplerini bekleyen avantajlar ortasındadır.

Trabzonspor Fan Token’ın kullanıcılarına sundukları genel olarak şu formda sıralayabiliriz:

  • Taraftar ile Trabzonspor kulübü ortasındaki bağlantısı güçlendiren ve taraftarlara aidiyet duygusu aşılayan bir kripto Nakit ünitesidir.
  • Kulübe dayanak olmak isteyenler için alternatiftir.
  • Kulübün alacağı kararlar üzerinde oy kullanma ve görüş belirtme hakkını tanır.
  • Spor karşılaşmaları ve Türlü etkinliklere iştirak fırsatı ve imzalı kulüp eserleri kazanma imkanı sunar.
  • Teknik yönetici, futbolcular ve diğer kulüp çalışanlarıyla tanışma fırsatı verir.
  • Sportif başarılara endeksli bir kripto varlık olduğu için yükseliş amacını taşır.
  • TRA kullanıcıları VIP maç biletleri, stadyum çeşidi, imzalı forma üzere avantajlar elde edebilir.

Trabzonspor Fan Token Nereden Alınır? TRA Alım Satım Borsaları Neresi?

Trabzonspor Fan Token yani TRA; Çabucak her Fan Token üzere “Chiliz” kripto Nakit borsası aracılığı ile piyasalara sürülmüş bir kripto paradır. Bu bağlamda Trabzonspor Fan Token temin edebilecek borsalardan birisinin Chiliz olduğu söylenebilir. Chiliz kripto Nakit borsasında Trabzonspor Fan Token’i temin etmenin ötesinde alım satım süreçleri yaparak da yarar sağlanabilir.

Trabzonspor Fan Token alabileceğiniz noktalar Doğal ki de Chiliz’den ibaret değildir. Chiliz’in yanı Dizi Paribu üzere yerli kripto Nakit borsalarından da Trabzonspor Fan Token alım satım süreçleri yapabilmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir