Galatasaray Fan Token (GAL) nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 04, 2022 Yorum Yok

Galatasaray Fan Token (GAL), Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi taraftar token’ıdır. Taraftarlar ve kulüp ortasındaki etkileşimi artırmak emeliyle çıkarılmıştır.

Galatasaray Fan Token (GAL) nedir?

Galatasaray Fan Token (GAL), Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi taraftar token’ıdır ve kısaltması GAL’dır. nihayet devirde fan token’lar tanınan hale gelmiştir. Taraftarlar ile kulüp ortasında bir köprü misyonu üstlenen fan token’lar Türkiye’deki spor kulüpleri tarafından da tercih edilmektedir. Bunlardan biri de Galatasaray Fan Token (GAL) ile Galatasaray Spor Kulübü olmuştur.

Fan token’lar ile futbol tutkunları, ekiplerini desteklerken diğer yandan yatırımlarını kıymetlendirme fırsatını da elde etmektedir. Taraftarların kendi spor kulüplerine ilişkin token’lara sahip olmaları, futbol tutkusunu yaşarken aidiyet hislerini da güçlendirmektedir. Galatasaray Fan Token (GAL), Galatasaray Spor Kulübü ve Socios.com Amel birliği ile 4 Şubat 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Chiliz üzerinde geliştirilen Galatasaray Fan Token’ın (GAL), bütün transferleri CHZ ağı üzerinde gerçekleşmektedir. Galatasaray Fan Token (GAL), madenciliği yapılan bir kripto Nakit tipi değildir. Lakin “artırılmış gerçeklik” ile “token avı” yapılabilmektedir.

Galatsaray Fan Token (GAL), “utility token” özelliği taşımaktadır. Utility token, makul bir mal ve hizmete erişmek için bir kupon niteliği taşıyan token’lardır. Özcesi hizmet token’larıdır denebilir. Utility token özelliği taşıyan Galatasaray Fan Token’ın (GAL) en Aka gayesi taraftarlar ile Galatasaray ortasındaki etkileşimi artırmaktır.

Galatasaray Fan Token (GAL) Avantajları Nelerdir?

Galatasaray Fan Token (GAL), taraftarlar ile Galatasaray ortasındaki entegrasyonu artırmayı amaçlamaktadır. Futbol tutkunları Galatasaray Fan Token (GAL) ile kulüp kararlarında Laf sahibi olabilmekte ve kulübün sağlayacağı avantajlardan faydalanabilmektedir.

Galatasaray Fan Token (GAL) satın Meydan taraftarlar kulüplerine dayanak olurken birebir vakitte yatırımlarını da kıymetlendirmektedir. Kullanıcısı oldukları Galatasaray Fan Token (GAL) ile taraftarlar, VIP maç biletleri, Türk Telekom Stadyumu tipi, idmanlara erişim, imzalı Galatasaray formaları kazanma üzere avantajlardan da yararlanabilmektedir. Ayrıyeten Galatasaray Fan Token (GAL) sahipleri, yapılan oylamalara katılabilir, sunulan mükafatları kazanabilir ve haritaya yerleştirilmiş olan fan token’ları toplayabilir.

Galatasaray Fan Token (GAL) Nasıl Satın Alınır?

Galatasaray Fan Token (GAL) satın almak için, öncelikle satın alma sürecinin gerçekleştirileceği platformu seçilmelidir. Her platformun işleyişi farklıdır lakin genel olarak sundukları hizmetler birebirdir. Ekseriyetle, bir prestiji Nakit ünitesi ile kripto satın almak diğer bir kriptoyu kullanmaktan daha kolaydır.

Galatasaray Fan Token’ı (GAL) Öbür bir kripto ile satın almak gerekebilir. Bunun için öncelikle Galatasaray Fan Token (GAL) takviyesi sunan bir kripto cüzdanı oluşturulmalıdır. Akabinde kullanılması gereken Nakit ünitesi satın alınır ve seçilen platformda Galatasaray Fan Token (GAL) satın almak için kullanılır.

Galatasaray Fan Token (GAL) Fiyat

Galatasaray Fan Token (GAL) sahibi olan kullanıcılar ve satın almak isteyen futbol tutkunları için anlık güncellenen datalarla GAL token fiyatı…

Şu anda 1 Galatasaray Fan Token 44.52 TL‘den süreç görüyor. Ayrıca 1 Galatasaray Fan Token 2.39 $ dolardır.

Galatasaray Fan Token fiyatı nihayet 24 saatte -0.35% değişim ile şu anda 44.52 TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki Galatasaray Fan Token hacmi 63,417,976 $ dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa kıymeti ise 88,175,431 $ dolardır.

Galatasaray Fan Token (GAL) Grafik

Galatasaray Fan Token’ın (GAL) maksadı, taraftarlar ile kulüp ortasında bir köprü vazifesi üstlenerek etkileşimi artırmaktır. Kullanıcılar, taraftarları oldukları kulübe dayanak olurken tıpkı vakitte yatırımlarını da kıymetlendirebilir. Galatasaray Fan Token (GAL) sahibi kullanıcılar için Galatasaray Fan Token (GAL) grafiği…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir