Togg NFT Koleksiyonu için Kullanıcılar Dijital Cüzdanlarını Hazırladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 04, 2023 Yorum Yok

Cumhuriyetin yüzüncü yılına Özel hazırlanan Togg NFT koleksiyonunun Aleni artırmasına katılmak için 20 bine yakın şahıs dijital cüzdanını hazırladı.

Togg, “100.Yıl özel Seri” isimli 2023 adetlik NTF koleksiyonuyla ağır İlgi görüyor. “100.Yıl özel Seri” Togg Akıllı Aygıtları için ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasını belirleme hakkı sağlayacak NFT koleksiyonunun Aleni artırması için şimdiden 20 bine yakın şahıs Trumore uygulaması üzerinden dijital cüzdanını hazırladı. 5 Şubat Pazar günü başlayacak olan Aleni artırma için daha Çok kullanıcının cüzdan oluşturması bekleniyor.

Togg 100.Yıl özel Seri NFT Koleksiyonu Ağır alaka Görüyor

“100.Yıl özel Seri” Togg Akıllı Aygıtları için ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasını belirleme hakkı sağlayacak “100. Yıl özel Seri” NFT’lerin Aleni artırma yoluyla satın alınabileceği Trumore uygulamasını kullanmaya başlayanların sayısı 200 bin kişiyi geçti.

2023 adetlik NFT koleksiyonu için 5 Şubat saat 19.23’te başlayacak olan Aleni artırma, 15 Şubat’a kadar devam edecek.

Kısa bir müddet Evvel kullanıcılarla buluşan Trumore uygulamasına şu anne dek 200 bini aşkın şahıs kayıt oldu. Ayrıyeten, etkin Celse sayısı ise 1.1 milyonun üzerine çıktı. Kullanıcılarına hayatı kolaylaştıracak tahliller sunacak olan Trumore uygulamasını kullanan sekiz şahıs “100. Yıl özel Seri” Togg Akıllı Aygıtı test sürüş hakkı kazandı.

Açık artırma için Geri sayım başladı

App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirip Tru.ID oluşturan kullanıcılar, dijital varlık cüzdanlarına aktardıkları AVAX aracılığıyla, Tekrar tıpkı alanda yer alacak “NFT Alım Platformu” üzerinden yalnızca bir NFT için Teklif verebilecek.

Açık artırma müddetince ilgilenilen NFT’ye en yüksek teklifin verilmesi durumunda, ön sipariş hakkı teklifi verene ilişkin olacak. Kullanıcılar uygulamadaki ‘hemen satın al’ seçeneği sayesinde, ilgilendikleri NFT’ye Aleni artırma mühletinin bitmesini beklemeden de sahip olabilecekler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir