Ripple CTO’su, Elon Musk için İronide Bulundu!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 04, 2023 Yorum Yok

Ripple(XRP) CTO’su David Schwartz, toplumsal medya platformu üzerinden Elon Musk’a gönderme yaptı.

Kripto bölümünün yıllardır gündeminde olan Ripple‘ın CTO’su David Schwartz, Twitter üzerinden Elon Musk’a gönderme yapan bir paylaşımda bulundu. Schwartz, Elon Musk’a kutlama edercesine yaptığı bu ironiyle ağır İlgi gördü. CTO’nun paylaşımında, 420 tabiri dikkat çekti.

Ripple CTO’su: XRP’yi 420 Dolardan özel Olarak Alıyorum

2018 yılında Elon Musk’ın atmış olduğu “420” tweetinden Dolayı SEC tarafından milyardere dava açılmıştı. WSJ’nin yayınladığı habere nazaran, Musk bu davaların sonucunda hatasız bulundu. Milyarder, bu karardan sonra Twitter’da paylaşımlarda bulunarak; “Tanrıya şükür, halkın bilgeliği galip geldi!” dedi.

David Schwartz’dan milyardere karşılık gecikmedi. Elon Musk’ı ima ederek paylaştığı tweet dikkatleri üzerine çekti. Lakin, Ripple CTO’sunun paylaşımı Tesla yerine XRP’yi kastediyor. Yetkili, oluşabilecek karışıklıkları önlemek ismine bu paylaşımın bir latife olduğunu lisana getirdi.

Göndermeli paylaşımında Schwartz, özel olarak 420 dolardan XRP aldığını ve kaynağın sağlandığını belirtti. Farklı bir İzah yapan CTO, latife yaptığının bildirisini verdi.

XRP gündeminde devam eden dava olayları için yatırımcılar beklentilerini sürdürmeye devam ediyor. Gözler XRP’den gelebilecek haberlere çevrilmiş durumda. Kripto piyasasında ve toplumsal medya için XRP, gündemden düşmeyen ve önemli bir mevzu haline gelmiş durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir